"28 Years Later": data premiery ujawniona. Kiedy film trafi do kin?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%2228+Years+Later%22%3A+data+premiery+ujawniona.+Kiedy+film+trafi+do+kin-155510
"28 Years Later": data premiery ujawniona. Kiedy film trafi do kin?
Wytwórnia Sony ogłosiła datę premiery widowiska "28 Years Later" w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Trzecia odsłona serii apokaliptycznych dreszczowców trafi na ekrany kin 20 czerwca 2025 roku.

"28 Years Later" początkiem trylogiiGłówne role w "28 Years Later" zagrają: Jack O’Connell, Jodie Comer, Aaron Taylor-Johnson oraz Ralph Fiennes. Szczegóły filmu są trzymane na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że ma to być początek nowej trylogii, nad którą pieczę będą sprawować Boyle oraz scenarzysta Alex Garland. Do wyreżyserowania następnego filmu, nad którym prace rozpoczną się tuż zakończeniu zdjęć do "28 Years", została zatrudniona Nia DaCosta ("Marvels").

GettyImages-1831527055.jpg Getty Images © Lionel Hahn


Pierwsza część serii, "28 dni później", trafiła do kin w 2002 roku. Akcja filmu rozgrywa się w świecie, w którym śmiertelnie niebezpieczny wirus wymyka się spod kontroli. Przenoszony poprzez krew powoduje u zainfekowanych morderczą agresję. W ciągu 28 dni Wielką Brytanię opanowuje epidemia, a nieliczni pozostali przy życiu za wszelką cenę starają się przerwać rozprzestrzenianie wirusa i ocalić przyszłość. Nie zdają sobie sprawy, że wirus nie jest jedynym grożącym im niebezpieczeństwem. Sequel zatytułowany "28 tygodni później" miał premierę w 2007 roku.

Zwiastun filmu "28 dni później"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones