Ray Winstone o współpracy z Marvelem: To niszczy duszę

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jak+Ray+Winstone+wspomina+prac%C4%99+z+Marvelem+przy+%22Czarnej+Wdowie%22+Nie+najlepiej+%E2%80%93+Filmweb-154366
Ray Winstone o współpracy z Marvelem: To niszczy duszę
źródło: Getty Images
autor: Jeff Spicer
Ray Winstone, jeden z ulubionych aktorów Guya Ritchiego, wspomniał ostatnio, jak to było na planie "Czarnej Wdowy". Okazuje się, że gwiazdor wcielający w filmie Marvela w czarny charakter nie miał zbyt pozytywnych doświadczeń. Jak mówi: "Było w porządku, dopóki nie trzeba było robić powtórek".

Ray Winstone o "Czarnej Wdowie" i Marvelu


Opowiadając o swojej współpracy z Marvelem, Winstone przyznał, że największe trudności pojawiły się wtedy, gdy głos zaczęli zabierać producenci i pojawiła się konieczność dokrętek. 


Było w porządku, dopóki nie trzeba było robić powtórek – zaczął. I dodał: Potem się dowiadujesz, że kilku producentów uznało, że twój występ jest za mocny, że to za dużo... Tak działa Marvel.

To może zniszczyć duszę, bo przecież czujesz, że zrobiłeś świetną robotę – podkreślił. 

Winstone doszedł nawet do wniosku, że powinien rzucić ten projekt, ale zdał sobie sprawę, że nie może. 

Powiedziałem, może znajdźcie kogoś innego, bo ja to zrobiłem jak chciałem. Ale w końcu robisz to znowu, bo masz na to kontrakt. Inaczej skończysz w sądzie. To jak kopnięcie w jaja. 

"Czarna Wdowa"
Aktor przyznał też, że czasem podejmuje się projektów wyłącznie ze względu na pieniądze. Tak na przykład opowiedział o filmie "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki":

Masz radochę przez sześć tygodni i patrzysz, co z tego wyjdzie. Jeśli będzie fajne, to tylko na plus. Jeśli nie, to nie. Tak czy inaczej, miałeś super sześć tygodni. 

Robisz filmy, których nie chcesz robić. Ale musisz to zrobić, bo od jakiegoś czasu nie pracujesz i musisz zapłacić czynsz – podsumował. 

Ray Winstone – ostatnie role


Po premierze "Czarnej Wdowy" Winstone zagrał w filmie "A Bit of Light", gdzie wcielił się w ojca walczącej z alkoholizmem kobiety, a także w "Narodzinach mistrza" z Russellem Crowe'em. Na swoją premierę 8 marca czeka właśnie "Dama" z Millie Bobby Brown. Winstone gra w filmie Króla. 

Zwiastun filmu "Dama" z Millie Bobby Brown i Rayem Winstone'em


Posłuszna podwładna zgadza się poślubić przystojnego księcia. Jednak okazuje się, że rodzina królewska zwerbowała ją jako ofiarę, aby spłacić starożytny dług. Wrzucona do jaskini z ziejącym ogniem smokiem musi polegać na swoim sprycie i woli przetrwania.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones