To będzie wielkie kino. "Superman" kręcony kamerami IMAX

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Gunn+ujawni%C5%82%2C+%C5%BCe+widowisko+DC+%22Superman%22+kr%C4%99ci+przy+u%C5%BCyciu+kamer+IMAX-154622
To będzie wielkie kino. "Superman" kręcony kamerami IMAX
To ptak? To samolot? Widzowie przyszłorocznego widowiska "Superman" nie będą musieli zadawać sobie tych pytań, bo wszystko będzie na tyle olbrzymich rozmiarów, by było doskonale widoczne. A wszystko dlatego, że James Gunn kręci pierwszy kinowy film nowego uniwersum DC przy użyciu kamer IMAX.

O czym opowie "Superman"?Premierę "Supermana" zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film (ale nie pierwsza produkcja w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".   


Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.

W obsadzie są David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane).

"Aquaman i Zaginione Królestwo" - zwiastunOstatnim filmem DC jest "Aquaman i Zaginione Królestwo". Zobaczcie zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones