Martha! Przybrana matka Supermana wybrana

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Gunn+znalaz%C5%82+przybran%C4%85+matk%C4%99+Supermana.+Neva+Howell+w+widowisku+DC-155115
Martha! Przybrana matka Supermana wybrana
Zdjęcia do filmu "Superman" przeniosły się do Georgii, a na planie pojawia się coraz więcej nowych aktorów. Wczoraj poznaliśmy nazwisko odtwórcy przybranego ojca Supermana. Dziś znamy aktorkę, która wcieli się w matkę.

Martha Kent wybrana. Kim jest Neva Howell?James Gunn poszedł w inną stroną niż Zack Snyder i do roli Marthy Kent wybrał aktorkę, która nie jest szeroko znana. Następczynią Diane Lane z poprzedniego uniwersum DC została bowiem Neva Howell.


Howell pochodzi z Georgii, gdzie właśnie trwają zdjęcia do "Supermana". W kinie mogliście ją zauważyć na drugim planie w takich produkcjach jak "Dosięgnąć kosmosu", "Logan Lucky" i "Nowicjat".

Jak wiemy od wczoraj, jej męża w widowisku zagra Pruitt Taylor Vince. Zaś w tytułowego bohatera wcieli się David Corenswet.

W obsadzie są również: Nicholas Hoult jako Lex Luthor, Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Skyler Gisondo jako Jimmy Olsen, Sara Sampaio jako Eve Teschmacher, Wendell Pierce jako Perry White, Nathan Fillion jako Green Lantern, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific, María Gabriela de Faría jako The Engineer, i Anthony Carrigan jako Metamorpho.

"Superman" trafi do kin w lipcu 2025 roku.

Zwiastun filmu "Nowicjat"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones