Oto nowy Superman! James Gunn ujawnia: David Corenswet w kostiumie

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+nowy+Superman+James+Gunn+ujawnia%3A+David+Corenswet+w+kostiumie-155405
Oto nowy Superman! James Gunn ujawnia: David Corenswet w kostiumie
Koniec czekania! James Gunn wreszcie zaspokoił ciekawość wszystkich, którzy zachodzili w głowę, jak będzie wyglądał David Corenswet jako Superman. Reżyser widowiska "Superman" opublikował na Instagramie pierwsze oficjalne zdjęcie aktora w roli Człowieka ze Stali. Jak oceniacie jego kostium?
    

Oto David Corenswet jako Superman!
Przygotujcie się, napisał James Gunn na Instagramie, opatrując swój wpis hasztagiem "Superman" i datą premiery filmu - 11 lipca 2025 roku.
       
Reżyser wyjaśnił też w serwisie Threads, że zdjęcie zostało zrobione na planie. Jego autorką jest Jess Miglio i nie zostało poddane obróbce: wszystko, co na nim widzimy, znajdowało się - jak napisał Gunn - "w oku kamery".


O czym opowie "Superman"?Premierę "Supermana" zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film (ale nie pierwsza produkcja w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".   

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.

W obsadzie są David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane).

"Aquaman i Zaginione królestwo" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones