"Superman" na półmetku!

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Superman%22+na+p%C3%B3%C5%82metku+James+Gunn+chwali+si%C4%99+post%C4%99pami+nad+nowym+widowiskiem+DC-155756
"Superman" na półmetku!
James Gunn wykorzystał swoje media społecznościowe, by przekazać najnowsze doniesienia z planu widowiska DC "Superman". Wygląda na to, że praca wre.

Ponad połowa materiału nakręconaZdjęcia do filmu "Superman" ruszyły w lutym. Teraz James Gunn pochwalił się, że nakręcił już ponad połowę planowanego materiału. Jak widać równoległa praca nad drugim sezonem serialu "Peacemaker" zupełnie mu nie przeszkodziła. James Gunn wszystko idealnie sobie rozpracował.

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.


"Superman" otwiera nowy rozdział w historii DC. Oto "Gods and Monsters"Premierę "Supermana" zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film (ale nie pierwsza produkcja w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".   

W obsadzie są David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane).

Zwiastun serialu "Peacemaker"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones