Nowe zdjęcia z planu "Supermana" Jamesa Gunna

CBR, Just Jared / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+z+planu+%22Supermana%22+Jamesa+Gunna-156222
Nowe zdjęcia z planu "Supermana" Jamesa Gunna
Strona Cleveland.com dotarła do zdjęć z planu nowego filmu o Supermanie. Krążące po internecie fotografie dostarczają fanom informacji na temat nowego kostiumu Supermana oraz pomyśle na postać Mister Terrifica, który również pojawi się w filmie.

Fotografie szeroko powielane na platformie X potwierdzają, że Superman spod znaku nowego DCU będzie dużo bliższy komiksowemu kolorytowi. Na pelerynie jego barwnego, dużo bardziej nasyconego kostiumu ma pojawić się między innymi charakterystyczne "S". 

"Superman" - co wiemy o filmie?Premierę "Supermana" zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film (ale nie pierwsza produkcja w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".

W obsadzie filmu znajdują się już: David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane). Nowe zdjęcia z planu zdradzają także, że rolę Mister Terrifica zagra Edi Gathegi. Za reżyserię oraz scenariusz filmu odpowiadać będzie James Gunn (seria "Strażnicy Galaktyki").

Zobacz zdjęcia poniżej

 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones