Jennifer Coolidge ("Biały Lotos") w gwiazdorskiej obsadzie komedii "Riff Raff". Komu będzie partnerować?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jennifer+Coolidge+%28%22Bia%C5%82y+Lotos%22%29+w+gwiazdorskiej+obsadzie+komedii+%22Riff+Raff%22.+Komu+b%C4%99dzie+partnerowa%C4%87-150789
Jennifer Coolidge ("Biały Lotos") w gwiazdorskiej obsadzie komedii "Riff Raff". Komu będzie partnerować?
źródło: Getty Images
autor: Sean Zanni
Jennifer Coolidge, Brian Cox, Dustin Hoffman i Gabrielle Union spotkają się na planie komedii kryminalnej "Riff Raff". Zdjęcia mają ruszyć już we wrześniu.

GettyImages-1477931501.jpg Getty Images © Borja B. Hojas
Brian Cox
GettyImages-1437444946.jpg Getty Images © Rick Kern
Dustin Hoffman
GettyImages-1485898006.jpg Getty Images © Dimitrios Kambouris
Gabrielle Union

Co wiemy o komedii kryminalnej "Riff Raff"?


Bohaterem "Riff Raff" będzie dawny kryminalista, który próbuje prowadzić normalne życie. Niestety pojawienie się jego dawnych kompanów burzy jego spokój. Film wyreżyseruje Dito Montiel ("Wszyscy twoi święci") na podstawie scenariusza autorstwa Johna Pollono ("Niezwyciężony").

Marc Goldberg ("Mafia Mamma"), jeden z producentów, tak mówi o filmie: Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z producentami i Dito przy tym projekcie, zakochaliśmy się w nim, kiedy tylko przeczytaliśmy scenariusz. To ucieleśnienie tego typu komedii kryminalnych, na których się wychowaliśmy – dowcipnych i rozrywkowych. Nie wspominając o idealnej obsadzie, która wcieli w życie te barwne postacie.

Ostatnie projekty Jennifer Coolidge


Jennifer Coolidge mogliśmy ostatnio oglądać w komediach "Wystrzałowe wesele" i "Mamy tu ducha" oraz drugim sezonie serialu "Biały Lotos". Za tę ostatnią rolę została nagrodzona Złotym Globem. Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem są trzecia część "Legalnej blondynki" i animacja "Pierre the Pigeon-Hawk".

Ostatnie projekty Briana Coksa


W ostatnich miesiącach Brian Cox zyskał popularność przede wszystkim za sprawą roli Logana Roya w "Sukcesji". Wśród zbliżających się projektów z jego udziałem są m.in. serial wojenny "Unsinkable", melodramat rodzinny "Skelly" i akcyjniak "The Electric State".

Ostatnie projekty Dustina Hoffmana


Dustina Hoffmana mogliśmy ostatnio zobaczyć w komediach "Sam & Kate" i "Stworzeni dla siebie". Jego głos usłyszmy w oryginalnej wersji językowej animacji "Kung Fu Panda 4". Wystąpi także w "Megalopolis" Francisa Forda Coppoli

Ostatnie projekty Gabrielle Union


Gabrielle Union mogliśmy ostatnio oglądać w zrealizowanym dla Apple TV+ serialu "Truth Be Told". Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem są filmy "The Perfect Find" i "Space Cadet".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones