"Captivated": Katie Holmes, Toby Kebbell i Al Pacino w filmie o porwaniu wnuka jednego z najbogatszych ludzi świata

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Captivated%22%3A+Katie+Holmes%2C+Toby+Kebbell+i+Al+Pacino+w+filmie+o+porwaniu+jednego+z+najbogatszych+ludzi+%C5%9Bwiata-155663
"Captivated": Katie Holmes, Toby Kebbell i Al Pacino w filmie o porwaniu wnuka jednego z najbogatszych ludzi świata
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Katie Holmes, Toby Kebbell oraz Al Pacino zagrają główne role w dreszczowcu "Captivated". Reżyserem i współautorem scenariusza jest Dito Montiel ("Wszyscy twoi święci", "Fighting").

"Captivated": o filmieOparty na faktach film skupia się na kalabryjskim bossie mafii, Saro, który porywa wnuka jednego z najbogatszych ludzi na świecie, Jean Paula Getty'ego. Gangster naraża całą swoją organizację, gdy zakochuje się w matce swojej ofiary podczas pełnych napięcia negocjacji dotyczących okupu.  

GettyImages-1199938145.jpg Getty Images © Jason Mendez


Zdjęcia ruszają pod koniec tego roku we Włoszech. Kebbell wcieli się w młodego Saro, a Pacino zagra gangstera po latach. Holmes przypadła rola  Abigail Harris, matki porwanego chłopaka. Jednym z producentów "Captivated" jest Michael Mammoliti, wnuk prawdziwego Saro. Mężczyzna zaangażował się w projekt po tym, jak zobaczył "Wszystkie pieniądze świata" - dreszczowiec Ridleya Scotta, który także opowiada o porwaniu wnuka Getty'ego.

Filmografię Holmes zamyka wyreżyserowany przez nią film "Rzadkie przedmioty". Kebbella mogliśmy ostatnio zobaczyć w serialach Apple'a "For All Mankind" i "Servant", a Pacino - w dreszczowcu "Zbrodnie pamięci" w reżyserii Michaela Keatona.    

Zwiastun filmu "Wszystkie pieniądze świata"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones