Dustin Hoffman i Helen Hunt pierwszy raz na dużym ekranie!

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Peter+Greenaway+kr%C4%99ci+nowy+film.+W+obsadzie+Dustin+Hoffman+i+Helen+Hunt-155056
Dustin Hoffman i Helen Hunt pierwszy raz na dużym ekranie!
źródło: Getty Images
autor: Jeff Vespa
Aż trudno w to uwierzyć, ale dwukrotny zdobywca Oscara Dustin Hoffman ("Sprawa Kramerów", "Rain Man") oraz laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może") nigdy nie spotkali się na planie pełnometrażowego filmu fabularnego. Teraz to się zmieni. Podziękować za to możemy reżyserowi Peterowi Greenawayowi.

82-letni autor "Wyliczanki" opowiada o umieraniuZdjęcia do nowego filmu Petera Greenawaya właśnie ruszyły we Włoszech. Projekt na razie nie ma oficjalnego tytułu. Greenaway jest nie tylko reżyserem, ale również autorem scenariusza.

GettyImages-520901918.jpg Getty Images © David M. Benett


W obsadzie filmu znaleźli się także: Sofia Boutella ("Rebel Moon"), Giacomo Gianniotti (cykl "Diabolik"), Jonno Davies ("Łowcy") i Laura Morante ("Koliber").

Bohaterem filmu jest inteligentny mężczyzna, który szykuje się do swojej ostatniej wielkiej przygody – swojej śmierci. Zamierza zaplanować ją do ostatniego szczegółu tak, by była to sytuacja elegancka, rozsądna i pozbawiono chaosu.

Zwiastun filmu "Eisenstein w Meksyku"Powstający film jest pierwszym od prawie dekady, jaki kręci Peter Greenaway. Choć reżyser miał wiele planów, to jednak ostatnim zrealizowanym projektem pozostaje "Eisenstein w Meksyku". Jego zwiastun znajdziecie poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones