Bruce Springsteen bohaterem filmu. Zagra go laureat Emmy i Złotych Globów, Jeremy Allen White

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jeremy+Allen+White+jako+Bruce+Springsteen-154775
Bruce Springsteen bohaterem filmu. Zagra go laureat Emmy i Złotych Globów, Jeremy Allen White
źródło: Getty Images
autor: Ebet Roberts
Był szefem, będzie Bossem. Jeremy Allen White, gwiazdor serialu "The Bear", negocjuje występ w roli legendy amerykańskiej muzyki rockowej. Aktor ma wystąpić jako Bruce Springsteen w filmie fabularnym, który opowie o realizacji albumu "Nebraska".

Jeremy Allen White to ekranowy Bruce Springsteen?GettyImages-2028796798.jpg Getty Images © Gilbert Flores


Na razie nie podpisano żadnych umów i negocjacje trwają. Znamy już jednak potencjalnego scenarzystę i reżysera filmu. Jest nim Scott Cooper. Projekt nosi tytuł "Deliver Me from Nowhere".

Film ma być ekranizacją wydanej w 2023 roku książki "Deliver Me From Nowhere: The Making of Bruce Springsteen’s Nebraska", której autorem jest Warren Zanes. To opowieść o tym, jak Springsteen nagrywał swój szósty album, mroczny, surowy zbiór piosenek zrywających z jego dotychczasowym wizerunkiem, znanym m.in. z płyty "Born to Run".
  
Producentem filmu jest Scott Stuber. To jego pierwszy duży projekt po odejściu z platformy Netflix. Produkcją zainteresowane jest również studio A24.
 

"The Bear" - zwiastun
Jeremy Allen White i Scott Cooper - skąd ich znacie?Jeremy Allen White zdobył dwa Złote Globy i nagrodę Emmy za swój występ w serialu "The Bear". Jego rola w dramacie "Bracia ze stali" również była ciepło przyjęta. Obecnie trwają prace nad trzecim i czwartym sezonem "The Bear".
 
Scott Cooper to reżyser, w którego filmografii są m.in. "Szalone serce" (które przyniosło Oscara Jeffowi Bridgesowi), "Zrodzony w ogniu", "Pakt z diabłem", "Poroże" i "Bielmo".

MAM PARĘ UWAG: Rozmawiamy o serialu "The Bear"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones