Colin Farrell mafiosem z Gotham. Nowy teaser serialu DC "Pingwin"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jesieni%C4%85+na+platformie+Max.+Dzi%C5%9B+nowy+teaser+serialu+DC+%22Pingwin%22.+Gwiazd%C4%85+Colin+Farrell-154722
Colin Farrell mafiosem z Gotham. Nowy teaser serialu DC "Pingwin"
Platforma MAX zapowiada nowy rozdział sagi "Batman" Matta Reevesa. Zobaczcie teaser serialu "Pingwin".

Teaser serialu "Pingwin"
Colin Farrell wraca jako PingwinW głównych rolach w "Pingwinie" zobaczymy Colina Farrella i Cristin Milioti. Ten pierwszy po raz pierwszy wcielił się w Pingwina w filmie "Batman" Matta Reevesa. Ta druga zagra Sofię Falconę, czyli córkę Carmine'a Falcone'a, mafiosa trzęsącego Gotham. Kiedy miała 13 lat, ojciec, chcąc uchronić ją przed zepsuciem, jakie staje się udziałem mieszkańców miasta, wysłał ją do Miami. Przyniosło to skutek odwrotny od zamierzonego. Sofia zaczęła rozwijać biznesy ojca w nowym miejscu. Po powrocie w rodzinne strony podjęła działania, by stanąć na czele przestępczego świata Gotham.

Akcja "Pingwina" rozpocznie się tydzień po wydarzeniach przedstawionych w "Batmanie". Serial porównywany jest do "Człowieka z blizną" i miałby opowiedzieć o tym, jak Pingwin zdobył władzę w półświatku Gotham. Od dawna byłam fanką świata Batmana, a film Matta jest niezwykle silnym i odważnym dodatkiem do kanonu. Jestem podekscytowana i pełna szacunku możliwością opowiadania kolejnych opowieści z mrocznego Gotham City. Opowiadając historię Oswalda Cobblepota będę mogła wywołać swojego wewnętrznego superłotra, skomentowała showrunnerka Lauren LeFranc.

Mam parę uwag: posłuchajcie podcastu o filmie "Batman"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones