Johnny Knoxville się wygadał? Zdradził, dokąd zabierze nas Mike White w 3. sezonie "Białego Lotosu"?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Johnny+Knoxville+si%C4%99+wygada%C5%82+Zdradzi%C5%82%2C+dok%C4%85d+zabierze+nas+Mike+White+w+3.+sezonie+%22Bia%C5%82ego+Lotosu%22-149645
Johnny Knoxville się wygadał? Zdradził, dokąd zabierze nas Mike White w 3. sezonie "Białego Lotosu"?
Fani "Białego Lotosu" z niecierpliwością czekają na trzeci sezon antologii. Spekulowano, że zdjęcia powstaną w Azji, a konkretnie w Tajlandii. Teraz jednak bardziej prawdopodobną lokacją wydaje się Japonia. Wszystko za sprawą Johnny'ego Knoxville'a.  

GettyImages-1456761709.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin

Johnny Knoxville

Johnny Knoxville o trzecim sezonie "Białego Lotosu"


W rozmowie z "Vulture" Johnny Knoxville został zapytany, czy zagości w "Białym Lotosie" lub będzie współpracował przy trzecim sezonie. Wydaje się, że znany z serii "Jackass" komik powiedział więcej, niż powinien. Żartujesz sobie? Mike White jest moim bardzo bliskim przyjacielem. Byliśmy razem w Tokio. Myślę, że to właśnie tam... oj, nie mogę nic więcej powiedzieć.

Johnny Knoxville – skąd go znamy?


Johnny Knoxville jest najlepiej znany z cyklu "Jackass". Pojawił się w takich produkcjach jak "Jackass 3D", "Jackass wersja 3.5", "Jackass: Bezwstydny dziadek" i "Jackass: Bezwstydny dziadek 0,5", a ostatnio "Jackass Forever". Mogliśmy zobaczyć go też w filmach "Faceci w czerni II", "Ciało potrzebne na gwałt","Apetyt na seks", "Królowie Dogtown", "Diukowie Hazzardu", "Dorwać Wattsa" czy "Polar" oraz "Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy kontra Wielebny". 

"Biały Lotos w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Dorota Kostrzewa i Julia Taczanowska rozmawiają o drugim sezonie "Białego Lotosu":Drugi sezon wyróżnionego nagrodą Emmy serialu Mike'a White'a śledzi losy grupy gości hotelowych na przestrzeni tygodnia, kiedy z każdym mijającym dniem wyłania się ciemniejsza strona idealnych podróżników, pracowników hotelowych i samego z pozoru idyllicznego miejsca. Kurort na Sycylii wita dwie pary, które próbują zdecydować, czy są bardziej przyjaciółmi, czy wrogami, trzypokoleniową włosko-amerykańską rodzinę, odkrywającą swoje sycylijskie korzenie oraz będącą VIP-em gościnie (zdobywczyni nagrody Emmy Jennifer Coolidge), która podróżuje z mężem (i asystentką). Za kulisami profesjonalna, ale drażliwa menedżerka hotelu stara się utrzymać dwoje młodych localsów z dala od swojego luksusowego lokalu. 


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones