A jednak! Jon Bernthal powróci jako Punisher

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jon+Bernthal+powr%C3%B3ci+jako+Punisher+w+serialu+Marvela+dla+Disney%2B+%22Daredevil%3A+Born+Again%22-149856
A jednak! Jon Bernthal powróci jako Punisher
Mamy dobrą wiadomość dla fanów Punishera w wykonaniu Jona Bernthala. Jak dowiedział się portal The Hollywood Reporter, aktor pojawi się w szykowanym przez Marvel na potrzeby platformy Disney+ serialu "Daredevil: Born Again".  

Co wiemy o serialu "Daredevil: Born Again"?Projekt pomyślany jest jako kontynuacja serialu "Daredevil", który powstał dla platformy Netflix. Główną rolę zagra w nim Charlie Cox. Powróci znany również z oryginału Vincent D'Onofrio jako Kingpin.


Tytuł serialu inspirowany jest klasyczną komiksową serią z 1986 roku autorstwa Franka Millera i narysowaną przez Davida Mazzuchelliego. Jednak sama fabuła ma odbiegać od tego, co znają fani. Jak bardzo, tego na razie nie ujawniono.

"Daredevil: Born Again" będzie też różnił się od netfliksowego poprzednika. Niższa będzie jego kategoria wiekowa, za to zwiększy się liczba odcinków. Na Disney+ zobaczymy aż 18 odcinków!

Premiera planowana jest na rok 2024.


Jon Bernthal jako PunisherAngażem Bernthala historia zatoczyła koło. Aktor pojawił się bowiem jako Punisher po raz w drugim sezonie serialu "Daredevil". Następnie otrzymał swój własny serial.

Pierwszy sezon serialu "Punisher" debiutował na platformie Netflix w 2017 roku. Projekt zyskał na tyle przychylność włodarzy platformy, że został przedłużony na drugi sezon. Niestety później drogi Netfliksa i Marvela rozeszły się i "Punisher" został skasowany razem z serialem "Jessica Jones". Już wcześniej pod topór poszły inne tytuły: "Luke Cage", "Iron Fist" oraz sam "Daredevil".

Kogo nie zobaczymy w serialu "Daredevil: Born Again"?Choć Bernthal jest kolejnym aktorem, który wystąpił w netfliksowym "Daredevilu", to jednak fani powinni być przygotowani na to, że więcej znajomych twarzy nie zobaczą.

The Hollywood Reporter twierdzi, że nie ma szans na powrót w "Daredevil: Born Again" Deborah Ann Woll i Eldena Hensona. Portal nie wie jednak, czy grane przez nich postacie Karen Page i Foggy'ego Nelsona zostały wykluczone z fabuły czy raczej zostaną do ich zagrania zaangażowani nowi aktorzy.  

Serial Killers o serialu "The Punisher"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones