Już niedługo światowa premiera filmu „Ghost Recon Alpha”

Informacja nadesłana: Ubisoft / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ju%C5%BC+nied%C5%82ugo+%C5%9Bwiatowa+premiera+filmu+%E2%80%9EGhost+Recon+Alpha%E2%80%9D-84503
We wtorek 1 maja na kanale FOX odbędzie się światowa premiera filmu "Ghost Recon Alpha”, a już 2 dni później odbędzie się specjalny pokaz filmu na National Geographic Channel. Film pochodzi z wytwórni Little Minx – studia należącego do Ridleya Scotta. Twórcami filmu są nominowany do Oscara za 'Ludzkie dzieciTimohty J. Sexton oraz laureaci nagrody dla najlepszego wideo na MTV Europe Music Award 2002 Herve De Crecy i Francois Alaux.

"Ghost Recon Alpha: Żołnierze przyszłości według Toma Clancy’ego” jest wstrząsającym i dynamicznym krótkometrażowym filmem akcji, który bazuje na serii wielokrotnie nagradzanych gier pod tym samym tytułem.

Film przenosi widza w samo centrum wojny przyszłości, stając ramię w ramię z armią USA. Za linią wroga, żołnierze – Drużyna Duchów muszą atakować szybko i skutecznie by wyeliminować jednego z najbardziej przerażających zbrodniarzy wojennych, po czym zniknąć bez śladu. Gdy drużyna jest już gotowa aby ukończyć swoją misję, ich precyzyjny atak wymyka się spod kontroli. Zamienia się w epicką strzelaninę w obronie przed światowym kataklizmem.
Światowa premiera filmu "Ghost Recon Alpha: Żołnierze przyszłości według Toma Clancy’ego” odbędzie się 1 maja o godz. 20.00 na kanale FOX, następnie 3 maja o godz. 20.30 widzowie zobaczą film na National Geographic Channel, gdzie w ramach specjalnego pokazu zostanie on poprzedzony godzinnym odcinkiem serii dokumentalnej Techniki walki pt. "Nowocześni żołnierze”.