KONKURS: Wymyśl polskie imiona bohaterom "Kick-Ass"

Filmweb /
https://www.filmweb.pl/news/KONKURS%3A+Wymy%C5%9Bl+polskie+imiona+bohaterom+%22Kick-Ass%22-57058
W kwietniu w naszych kinach pojawi się adaptacja komiksu Marka Millara zatytułowana "Kick-Ass". Wraz z polskim dystrybutorem, firmą Monolith, organizujemy konkurs polegający na wymyśleniu polskich imion dla czwórki bohaterów filmu:

(Kick-Ass i Red Mist)


(Big Daddy i Hit-Girl)


Pomocne przy wymyślaniu imion, które najlepiej oddawałyby charakter bohaterów, mogą być dwa klipy, które zamieszczamy poniżej.Dla autorów najciekawszych pomysłów dystrybutor przygotował nagrody: zestawy z filmem "Kill Bill". Osoby zainteresowane powinny kliknąć TUTAJ.


Dave (Aaron Johnson) jest nastoletnim fanem komiksów, który marzy o zostaniu prawdziwym superbohaterem. Z mocnym postanowieniem naprawy świata przybiera pseudonim Kick-Ass, zakłada specjalny strój i maskę a następnie wyrusza w miasto, aby walczyć ze złem. Jest jeden problem: nie ma kompletnie żadnych supermocy. Decyzja zostania superbohaterem jednak zapadła i od tej pory Kick-Ass będzie musiał stawić czoła najniebezpieczniejszym przestępcom. Wkrótce do chłopaka dołącza perfekcyjnie wytrenowana w zabijaniu jedenastoletnia dziewczynka o imieniu Hit Girl oraz szkolący ją w krwawym fachu ojciec - Big Daddy (Nicolas Cage).