Kolejna porcja nowości programowych w ofercie player+

  • Filmy
W marcu na subskrybentów oferty player+ czeka kolejna porcja wyśmienitych produkcji kinowych i telewizyjnych.

PR-News-1_2019-03-14_640x360.jpg


"7 uczuć" – to najnowszy film Marka Koterskiego. Kultowy bohater "Dnia Świra" Adaś Miauczyński (Michał Koterski) wraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy to  miał spore problemy z nazywaniem towarzyszących mu emocji. Powrót do przeszłości pełen jest przezabawnych, komicznych sytuacji, prowadzi także do wielu wzruszeń i refleksji. Film jest już dostępny w player+  w formule TVOD.

"Deadpool 2" – kąśliwe żarty, niecenzuralne aluzje i bajeranckie efekty specjalne. Drugą cześć historii Wade'a Wilsona (Ryan Reynolds), wulgarnego superbohatera, u którego w wyniku eksperymentów medycznych aktywowała się zdolność szybkiej regeneracji, będzie można obejrzeć już 16 marca na kanale CANAL+, w ofercie player+.

"Planeta singli 2" – to kontynuacja  opowieści o Ani i Tomku, których połączyła randkowa aplikacja. Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Film dostępny  będzie w ofercie player+ w formule TVOD od 22 marca.

Player+ zaprasza także na prapremiery najlepszych TVN-owskich produkcji. W marcu na subskrybentów czekają najnowsze odcinki "Diagnozy" oraz serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki", dostępne wcześniej niż w telewizji. Ten ostatni można oglądać również w jakości 4K.
Informacja sponsorowana