Kool2Play ujawnia "Uragun" i dwa inne, nowe tytuły

  • Informacja nadesłana: Kool2Play
  • autor: md
  • Gry
Firma Kool2Play S.A. ujawniła plany na najbliższą przyszłość. Przedstawiciele spółki poinformowali, że w planach produkcyjnych znajdują się trzy gry: top down shooter "Uragun", action adventure "City of Minds" i strategia o nazwie kodowej "Odbudowa".


Uragun_screenshot_1.jpg


Pierwszą z tych produkcji, która zostanie przedstawiona graczom, będzie Uragun. Jej głównym projektantem jest Jacek Wesołowski, współtwórca takich gier, jak "Bulletstorm" czy "Hard Reset".

"Uragun" to hardcore top down shooter, który najprościej można sklasyfikować takimi określeniami jak: szybka akcja z elementami taktyki okraszona wspaniałymi efektami audio-wideo, walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć, a do tego fantastycznie zaprojektowane poziomy oparte o prawdziwe mapy i budynki światowych metropolii, między innymi Nowego Jorku, Londynu, Barcelony, Moskwy, Berlina i Warszawy. "Uragun"da przede wszystkim wielką radość niszczenia hord bezwzględnych maszyn i wspaniałe uczucie panowania nad potężnym, niosącym spustoszenie mechem. Wychodzimy z założenia, że może i nie mamy szans z AI w starciu na szybkość analizy danych, ale przecież zawsze możemy użyć brutalnej siły do jej likwidacji – mówi Michał Marzęcki, head of studio. 

Uragun_screenshot_2.jpg


Zapowiadane pierwotnie na październik pojawienie się gry w modelu Early Access na platformie Steam ulegnie niewielkiemu przesunięciu. Chcemy pokazać graczom maksymalnie dopracowany produkt, który będziemy rozwijać dalej przy udziale społeczności Steam. O nowej dacie wejścia gry do wczesnego dostępu poinformujemy na początku października, dodaje Marzęcki.

"Uragun" pojawi się w pełnej wersji na platformie Steam, a także konsolach Nintendo Switch, Xbox i PlayStation w 2020 roku.

Spółka Kool2Play pracuje również nad tytułem z gatunku action adventure – "City of Minds", będącym wizją dystopijnej przyszłości, w której ludzie zajmują się wyłącznie pracą i konsumpcją treści produkowanej przez influencerów. Z kolei projekt o kodowej nazwie "Odbudowa" to zupełnie nowatorskie podejście do konwencji city builderów z elementami kierowania pojedynczymi mieszkańcami.

Uragun_screenshot_3.jpg


Więcej informacji na temat pierwszej z gier zostanie ujawnione już w październiku, kiedy zaprezentowany zostanie zwiastun "Uraguna".

Planowany debiut Kool2Play S.A. na New Connect to przełom pierwszego i drugiego kwartału 2020 roku.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię