Krew, pot i łzy na planie "Balleriny". Ana de Armas o poświęceniu dla roli w spin-offie "Johna Wicka"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Krew%2C+pot+i+%C5%82zy+na+planie+%22Balleriny%22.+Ana+de+Armas+o+po%C5%9Bwi%C4%99ceniu+dla+roli+w+spin-offie+%22Johna+Wicka%22-149032
Krew, pot i łzy na planie "Balleriny". Ana de Armas o poświęceniu dla roli w spin-offie "Johna Wicka"
źródło: Getty Images
autor: Alessandra Benedetti - Corbis
Ana de Armas pracuje aktualnie na planie "Balleriny", czyli spin-offu "Johna Wicka". Aktorka gościła niedawno w programie "The Tonight Show with Jimmy Fallon", w którym opowiedziała o współpracy z Keanu Reevesem i poświęceniu dla roli. 

GettyImages-1245971707.jpg Getty Images © NBC
Ana de Armas w programie Jimmy'ego  Fallona

Ana de Armas o popisach kaskaderskich w "Ballerinie"


W programie Jimmy'ego Fallona Ana de Armas opowiedziała o popisach kaskaderskich, jakie zobaczymy w "Ballerinie". Kręcimy w Pradze od czterech miesięcy. Wciąż mamy przed sobą jeszcze jeden. Wszystko mnie boli – wyznała. No wiesz, moje ciało, plecy, wszystko. Narzekam, jestem obolała i posinaczona. W "Bondzie" miałam 15-minutową scenę. A to cały film, zupełnie inny poziom. 

Aktorka chwali współpracę z Keanu Reevesem, który w "Ballerinie" powróci do roli Johna Wicka: Któregoś dnia Keanu i ja robiliśmy próbę do bardzo skomplikowanego popisu kaskaderskiego. Ten człowiek rzuca mną i miota i robi szalone rzeczy. A ja nie mogę więcej narzekać. Bo on to robi. Jest naprawdę najlepszy.

Co wiemy o "Ballerinie"?


"Ballerina" pomyślana jest jako spin-off cyklu "John Wick". Pomysł bazuje na szkole dla płatnych zabójczyń i baletmistrzyń, którą przez chwilę mogliśmy oglądać w filmie "John Wick 3". Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiemy jedynie tyle, że bohaterką będzie młoda zabójczyni, która postanawia zemścić się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jej rodziny.

Scenariusz przygotował Shay Hatten, który jest już z cyklem związany będąc współautorem fabuły trzeciego "Johna Wicka". Za kamerą stoi Len Wiseman mający na swoim koncie takie filmy jak "Underworld" i "Szklana pułapka 4.0". Gwiazdą filmu jest Ana de Armas. Z obsady znanej z głównego cyklu w "Ballerinie" pojawią się: Keanu Reeves jako John Wick, Ian McShane jako kierownik hotelu Continental oraz Anjelica Huston, szefowa rosyjskiej organizacji mafijnej Ruska Roma. Na ekranie zobaczymy także Lance'a Reddicka, Normana Reedusa i Catalinę Sandino Moreno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones