Ana de Armas: media społecznościowe zniszczyły gwiazdy filmowe

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ana+de+Armas+%28%22Blondynka%22%29%3A+media+spo%C5%82eczno%C5%9Bciowe+zniszczy%C5%82y+ide%C4%99+gwiazd+filmowych-149632
Ana de Armas: media społecznościowe zniszczyły gwiazdy filmowe
źródło: Getty Images
autor: Amy Sussman
Ana de Armas twierdzi, że media społecznościowe zniszczyły ideę gwiazd filmowych. Według gwiazdy "Blondynki" nowe pokolenia nie mają osób takich jak Marilyn Monroe, które mogłyby podziwiać jedynie na wielkim ekranie.

Ana de Armas o mediach społecznościowych i idei gwiazd filmowych


Ana de Armas podzieliła się swoimi przemyśleniami w wywiadzie z "Vanity Fair". Jesteśmy przeładowani informacjami – powiedziała. Idea gwiazdy filmowej zakłada, że to ktoś nieosiągalny, kogo widzisz tylko na ekranie. Ta tajemnica zniknęła. W znacznej mierze zrobiliśmy to sobie sami – nikt już niczego przed nikim nie ukrywa.

De Armas przyznała, że praktycznie nie używa mediów społecznościowych, chyba że promuje filmy, w których grała. To zdradliwe, ponieważ czujesz presję, by dzielić się osobistymi spostrzeżeniami albo czymś z twojego prywatnego życia, aby utrzymać zainteresowanie ludzi twoją osobą – powiedziała. Trzeba jakoś utrzymać równowagę, co jest dla mnie bardzo trudne.

Ana de Armas – skąd ją znamy?


Ana de Armas urodziła się na Kubie. Karierę aktorską rozpoczęła od występów w hiszpańskojęzycznych filmach i serialach. Jej anglojęzyczny debiut to thriller "Kto tam?" w reżyserii Eliego Rotha, w którym zagrała u boku Keanu Reevesa. Mogliśmy oglądać ją w takich filmach jak "Blade Runner 2049" '>Denisa Villeneuve'a, "Na noże" Riana Johnsona, a ostatnio "Nie czas umierać", w którym zachwyciła rolą towarzyszącej 007 agentki Palomy. Mogliśmy zobaczyć ją także w wyreżyserowanym przez '>Adriana Lyne'a thrillerze "Głęboka woda" i "Blondynce", czyli biografii Marilyn Monroe. Aktualnie aktorka pracuje na planie spin-offu "Johna Wicka" zatytułowanego "Ballerina".

"Blondynka" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają m.in. o "Blondynce". 
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones