Czy Ana de Armas to nowa Wonder Woman? Gwiazda odpowiada

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+Ana+de+Armas+to+nowa+Wonder+Woman+Gwiazda+odpowiada-150449
Czy Ana de Armas to nowa Wonder Woman? Gwiazda odpowiada
źródło: Getty Images
autor: Amy Sussman
Ana de Armas spotyka się aktualnie z dziennikarzami, aby promować komedię romantyczną "Randka, bez odbioru". Goszcząc w programie serwisu Wired, aktorka odpowiadała na pytania na swój temat, na które internauci szukają najczęściej odpowiedzi w Google. Jedno z nich brzmiało: czy Ana de Armas to nowa Wonder Woman? Odpowiedź kubańskiej gwiazdy była krótka: cóż, myślę, że Gal Gadot wykonuje świetną pracę. Myślę, że powinna dalej to robić.

Niepewne losy Gal Gadot w świecie DCPrzypomnijmy: w grudniu 2020 roku Warner Bros. i DC Studios ogłosiły, że trwają prace nad trzecią częścią cyklu "Wonder Woman". Za kamerą miała stanąć ponownie Patty Jenkins, a w tytułowej roli powrócić wspomniana Gal Gadot.


Sprawy przybrały nieoczekiwany obrót, gdy pod koniec ubiegłego roku kontrolę nad DC Studios objęli James Gunn i Peter Safran. Nowi prezesi zapowiedzieli twardy reset ekranowego uniwersum DC. Oznaczało to m.in. wyrzucenie planów nakręcenia "Wonder Woman 3" do kosza. Od tamtej pory nie wiadomo, czy Gadot nadal współpracuje z DC Studios, czy też włodarze wytwórni zamierzają znaleźć nową odtwórczynię roli superbohaterki.

Filmem, który położy fundamenty pod nowe uniwersum DC, będzie "Superman: Legacy" w reżyserii Jamesa Gunna. Komiksowe widowisko trafi na ekrany kin 11 lipca 2025 roku. Na razie nie ujawniono, kto zagra tytułową rolę.

Ana de Armas – skąd ją znamy?Ana de Armas urodziła się na Kubie. Karierę aktorską rozpoczęła od występów w hiszpańskojęzycznych filmach i serialach. Jej anglojęzyczny debiut to thriller "Kto tam?" w reżyserii Eliego Rotha, w którym zagrała u boku Keanu Reevesa. Mogliśmy oglądać ją w takich filmach jak "Blade Runner 2049" '>Denisa Villeneuve'a, "Na noże" Riana Johnsona, a ostatnio "Nie czas umierać", w którym zachwyciła rolą towarzyszącej 007 agentki Palomy. Mogliśmy zobaczyć ją także w wyreżyserowanym przez '>Adriana Lyne'a thrillerze "Głęboka woda" i "Blondynce", czyli biografii Marilyn Monroe. Aktualnie aktorka pracuje na planie spin-offu "Johna Wicka" zatytułowanego "Ballerina".


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones