Daisy Edgar-Jones ("Normalni ludzie") w gwiazdorskiej obsadzie "Origin of Species". Kogo jeszcze zobaczymy w filmie?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Daisy+Edgar-Jones+%28%22Normalni+ludzie%22%29+w+gwiazdorskiej+obsadzie+%22Origin+of+Species%22.+Kogo+jeszcze+zobaczymy+w+filmie-150777
Daisy Edgar-Jones ("Normalni ludzie") w gwiazdorskiej obsadzie "Origin of Species". Kogo jeszcze zobaczymy w filmie?
Daisy Edgar-Jones dołączyła do gwiazdorskiej obsady w czarnej komedii "Origin of Species", czyli nowego projektu Rona Howarda. W filmie wystąpią też Ana De Armas, Jude Law i Daniel Brühl. Z kolei Alicia Vikander negocjuje jedną z ról.

"Origin of Species" – co wiemy o filmie?


Film "Origin of Species" opisywany jest jako pełna mrocznego humoru opowieść o morderstiwe i przetrwaniu. Jej akcja toczy się na Galapagos, gdzie grupa zmęczonych cywilizacją bohaterów zakłada własną wspólnotę. Poszukują oni odpowiedzi na pytanie, jaki jest sens życia.

Scenariusz napisał Noah Pink ("Tetris"). Obowiązki producentów będą pełnić Brian Grazer i Karen Lunder. Początek zdjęć planowany jest na czwarty kwartał tego roku. Powstaną one w Queensland (Austrlia).

Skąd znamy Daisy Edgar-Jones


Daisy Edgar-Jones to gwiazda seriali "Normalni ludzie", "Pod sztandarem nieba" i "Wojna światów". Mogliśmy ją również zobaczyć w filmach "Fresh" i "Gdzie śpiewają raki". Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem są dramat "On Swift Horses", film katasfroficzny "Twisters", będący kontynuacją hitu lat 90. "Twister", oraz biografia "Beautiful"

Zobaczcie zwiastun filmu "Gdzie śpiewają raki"


Historia rozgrywa się w połowie XX wieku w Karolinie Północnej. Opowiada o Kyi, która została porzucona przez rodzinę i samotnie dorasta na bagnach z dala od cywilizacji. Nie jest jednak taka, jak uważają mieszkańcy najbliższego miasteczka - Barkley Cove. Jest bardzo wrażliwą i inteligentną dziewczyną, której brakuje bliskości i dotyku drugiego człowieka. Sprawy się komplikują, gdy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy. Na Kyę pada podejrzenie o morderstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones