Lena Headey znowu będzie się mściła za śmierć syna. Zupełnie jak Cersei?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lena+Headey+znowu+b%C4%99dzie+si%C4%99+m%C5%9Bci%C5%82a+za+%C5%9Bmier%C4%87+syna.+Zupe%C5%82nie+jak+Cersei+%E2%80%93+Filmweb-154070
Lena Headey znowu będzie się mściła za śmierć syna. Zupełnie jak Cersei?
źródło: Getty Images
autor: Gregg DeGuire
Lena Headey aka Cersei Lannister z "Gry o tron" zagrał główną rolę w thrillerze "Ballistic". Tak się składa, że aktorka ponownie wcieli się w rozwścieczoną matkę pragnącą zemsty po śmierci swojego syna. Na ekranie zobaczymy też znaną z serialu "Ania, nie Anna" Amybeth McNulty.

O czym opowie film "Ballistic"?


Główną bohaterką filmu jest kobieta pracująca dla firmy produkującej amunicję (w tej roli Lena Headey). Kiedy jej syn ginie w Afganistanie, wpada w rozpacz, ale gdy dowiaduje się, że zabiła go kula wyprodukowana w jej fabryce, ból zamienia we wściekłość i postanawia zemścić się na śmiercionośnej korporacji. 


Scenariusz filmu napisał Chad Faust, twórca thrillera "Girl". On również stanie za kamerą. 

Lena Headey jako Cersei w "Grze o tron"

Lena Headey – jak potoczyła się kariera aktorki po "Grze o tron"?


Po zakończeniu 8. sezonu "Gry o tron" Lenę Headey mogliśmy oglądać w takich filmach, jak "Thor: Miłość i grom" oraz thriller "9 kul", gdzie wcieliła się tancerkę pragnącą odejść na emeryturę, ale na drodze do spełniania planów staje jej intryga z udziałem mafii. 

Headey zagrała też niedawno w serialu "Hydraulicy z Białego Domu" z Woodym Harrelsonem i Justinem Theroux w rolach głównych. A w przygotowaniu są już jej kolejne projekty – film "Ballerina Overdrive" oraz serial "The Abandons"

SERIAL KILLERS: Rozmawiamy o 1. odcinku 8. sezonu "Gry o tron". Czy nadzieje okazały się spełnione?