Gwiazdę "Ani, nie Anny" zobaczymy w "Stranger Things"

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazd%C4%99+%22Ani%2C+nie+Anny%22+zobaczymy+w+%22Stranger+Things%22-142715
Gwiazdę "Ani, nie Anny" zobaczymy w "Stranger Things"
źródło: Getty Images
autor: GP Images
W ramach odbywającego się w tym tygodniu Geeked Week Netflix ogłosił nowych członków obsady "Stranger Things". Wiemy też, kogo zagrają.

Amybeth McNulty ("Ania, nie Anna") zagra Vickie - lubianą i gadatliwą nerdkę z zespołu, która wpada w oko jednemu z naszych ukochanych bohaterów.

Myles Truitt ("Queen Sugar") zagra Patricka - gwiazdę koszykówki z Hawkins, który ma przyjaciół, talent i poukładane życie... dopóki szokujące wydarzenia nie sprawią, że wszystko wymknie mu się spod kontroli.

Regina Ting Chen ("Falcon i Zimowy Żołnierz") zagra panią Kelly - lubianą doradczynię zawodową, która bardzo troszczy się o swoich uczniów - szczególnie tych, którzy mają największe problemy.

Grace Van Dien ("Charlie mówi") zagra Chrissy - cheerleaderkę z liceum Hawkins i najpopularniejszą dziewczynę w szkole. Jednak pod pozornie idealną powierzchnią kryje się mroczny sekret.

"Stranger Things" to list miłosny do klasycznych filmów gatunkowych z lat lat 80., które porwały całe pokolenie. Jego akcja rozgrywa się w pozornie zwyczajnym miasteczku Hawkins w amerykańskim stanie Indiana. Po tym, jak pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu, jego przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie brakuje tajnych eksperymentów rządowych i przerażających sił nadprzyrodzonych Pod powierzchnią miasta kryją się niebezpieczne wrota, które łączą nasz świat z potężną i mroczną krainą. Przyjaźnie zostaną wystawione na próbę, a życie bohaterów ulegnie zmianie, ponieważ to, co odkryją, zmieni Hawkins, a być może cały świat, na zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones