"Nie zastąpisz Henry'ego". Liam Hemsworth "ciepło" przyjęty przez fanów "Wiedźmina"

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Liam+Hemsworth+szykuje+si%C4%99+do+roli+w+%22Wied%C5%BAminie%22.+Pod+postem+wylewa+si%C4%99+hejt-154939
"Nie zastąpisz Henry'ego". Liam Hemsworth "ciepło" przyjęty przez fanów "Wiedźmina"
źródło: Getty Images
autor: John Sciulli
Liam Hemsworth właśnie poczuł przedsmak tego, co czeka go, kiedy na platformie Netflix pojawi się czwarty sezon serialu "Wiedźmin". Przypomnijmy, że aktor zastąpił Henry'ego Cavilla w głównej roli.

Liam Hemsworth kontra internetowy hejtLiam Hemsworth opublikował ostatnio post na Instagramie, w którym dziękuje tym wszystkim, którzy obejrzeli film "Strefa wroga". Niestety oprócz zdjęcia z samego filmu, w którym wystąpił wraz ze swoim bratem Lukiem Hemsworthem oraz Russellem Crowe'em, wrzucił również fotkę z siłowni.

A to fani zinterpretowali jednoznacznie jako jego wysiłki nabrania masy mięśniowej przed rozpoczęciem prac na planie serialu "Wiedźmin". I zaczęło się.

W komentarzach pojawiło się sporo jadu. Fani Cavilla głośno dali wyraz swojemu niezadowoleniu, że ten nie powróci jako Geralt z Rivii. Wśród łagodniejszych z komentarzy są: "Nie obchodzi nas to. Chcemy Henry'ego", "Nie zastąpisz Henry'ego jako Wiedźmina" i "To nie mój Geralt".


Liam Hemsworth jako gwiazda serialu "Wiedźmin"Przypomnijmy, że Henry Cavill jest wielkim fanem gier z cyklu "Wiedźmin". Kiedy więc otrzymał angaż do roli Geralta w serialu platformy Netflix, nie krył swojej ekscytacji. "Wiedźmin" jednak został przyjęty z mieszanymi uczuciami przez fanów. Co prawda większość była zachwycona Cavillem jako Geraltem, ale decyzje fabularne twórców często przyjmowano z niezadowoleniem.

Po trzech sezonach niespodziewanie ogłoszono, że Cavill opuszcza serial. Twórcy jednak nie zrezygnowali z samego show i na jego miejsce zatrudnili Liama Hemswortha.

Oficjalnie nigdy nie poznaliśmy powodów tej zaskakującej zmiany. W sieci spekulowano jednak, że powodem było niezadowolenie Cavilla z kierunku, jaki obrali twórcy "Wiedźmina".

Aktualnie trwa proces obsadzaniu ról czwartego sezonu. Ostatnio angaż otrzymali: Sharlto Copley jako Leo Bonhart, James Purefoy jako Stefan Skellen i Danny Woodburn jako Zoltan Chivay.

Zwiastun filmu "Strefa wroga"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones