Margaret Qualley i Laura Dern gwiazdami serialu Netfliksa. Produkuje A24

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Margaret+Qualley+i+Laura+Dern+gwiazdami+serialu+Netfliksa.+Produkuje+A24-155657
Margaret Qualley i Laura Dern gwiazdami serialu Netfliksa. Produkuje A24
źródło: Getty Images
autor: Cindy Ord
Netflix wygrał przetarg na prawa do "Forever, Interrupted" – serialowej adaptacji powieści Taylor Jenkins Reid. W rolach głównych zobaczymy Laurę Dern i Margaret Qualley.

Co wiemy o "Forrever, Interrupted"?


W "Forever, Interrupted" Margaret Qualley wcieli się w Elsie – młodą kobietę, która do szaleństwa zakochuje się w Benie. Para szybko bierze ślub i wydaje się, że będzie żyć długo i szczęśliwie. Sielankę przerywa niespodziewana śmierć mężczyzny. Wówczas bohaterka poznaje graną przez Laurę Dern Susan – matkę Bena. Okazuje się, że nie miała ona pojęcia o istnieniu synowej. Akcja serialu będzie się toczyć na dwóch płaszczyznach czasowych. Historia miłości Elsie i Bena będzie przeplatać się z konsekwencjami zaskakującego spotkania Elsie i Susan.

Nad scenariuszem pracuje Julia Bicknell, która będzie pełniła obowiązki showrunnerki. Wśród producentów znalazła się Jessica Rhoades. Reprezentuje ona odpowiedzialne za projekt studio A24.

Skąd znamy Margaret Qualley? Zobacz zwiastun "Sprzątaczki"


W CV Margaret Qualley znajdziemy takie tytuły jak "Nice Guys. Równi goście", "Pewnego razu... w Hollywood", "Mój rok z Salingerem", "Biedne istoty" czy "Żegnajcie, laleczki". Wystąpiła też w serialu "Fosse/Verdon" oraz produkcjach Netfliksa – "Notatniku śmierci", filmie sci-fi "IO" oraz serialu "Sprzątaczka" (zwiastun poniżej). Wśród zbliżających się premier z jej udziałem jest m.in. wyreżyserowany przez Yórgosa Lánthimosa dramat "Rodzaje życzliwości", który zadebiutował na tegorocznym festiwalu w Cannes.Ostatnie role Laury Dern


Laurę Dern w ostatnich latach mogliśmy zobaczyć ją m.in. w "Małych kobietkach", "Syn", widowisku "Jurassic World Dominion" oraz serialu "Wielkie kłamstewka". w 2020 roku odebrała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w "Historii małżeńskiej" Noah Baumbacha. Aktualnie jej filmografię zamyka serial "Palm Royale".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones