Oto gwiazdorska obsada filmu akcji o rosyjskim seksszpiegostwie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Maria+Bakalova%2C+Jean+Reno%2C+Ty+Simpkins+i+Connie+Nielsen+zagraj%C4%85+w+szpiegowskim+thrillerze+%22Birdseye%22-150714
Oto gwiazdorska obsada filmu akcji o rosyjskim seksszpiegostwie
źródło: Getty Images
autor: Jon Kopaloff
Maria Bakalova ("Kolejny film o Boracie"), Jean Reno ("Die Hart"), Ty Simpkins ("Wieloryb") i Connie Nielsen ("Marzycielka – Stając się Karen Blixen") dołączyli do obsady szpiegowskiego filmu akcji "Birdseye".

GettyImages-1437427349.jpg Getty Images © Paras Griffin


Co wiemy o filmie "Birdseye"?Historia przedstawiona w filmie jest inspirowana książką "Sexpionage: The Exploitation of Sex by Soviet Intelligence" autorstwa Davida Lewisa. Bohaterką będzie zubożała młoda Rosjanka wciągnięta we współczesną krucjatę swojego państwa przeciwko Zachodowi. Pnie się po szczeblach kariery jako "jaskółka", wysoko wykwalifikowana agentka wywiadu, który używa romantycznych relacji do zdobywania informacji. Pewnego dnia do Waszyngtonu, gdzie pracuje kobieta, przybywa jej pierwsza miłość, tak samo wyszkolony szpieg. "Kruk" z polecenia przełożonych ma zamordować bohaterkę.

Mary Aloe, założycielka firmy Aloe Entertainment, która tworzy "Birdseye", napisała scenariusz filmu we współpracy z T.M. Hayesem ("Sarogeto"). Obecnie producenci poszukują reżysera projektu.

Zawsze marzyłam o postaciach pochodzących z mojego regionu świata  silnych, utalentowanych i niezależnych kobietach. Moja bohaterka właśnie taka jest. Nie mogę doczekać się zagrania jej, przekazała w oświadczeniu Bakalova, którą możemy usłyszeć na kinowych ekranach w "Strażnikach Galaktyki: Volume 3".

Reno, Simpkins, Nielsen – gdzie ostatnio mogliśmy oglądać aktorów?Wśród ostatnich produkcji z udziałem Jeana Reno są: film "Die Hart" oraz seriale "Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć" i powstały dla Amazon Prime "Sprawa prywatna".


Simpkins, aktor znany z filmów "Iron Man 3" czy "Jurassic World", wystąpił niedawno w Wielorybie, dramacie Darrena Aronofsky’ego z nagrodzonym Oscarem Brendanem Fraserem. Powróci także do serii "Naznaczony" w piątej odsłonie cyklu – "Naznaczony: Czerwone drzwi". Światowa premiera horroru w reżyserii Patricka Wilsona odbędzie się w lipcu.

Jak ogłoszono w zeszłym miesiącu, Connie Nielsen powróci do roli Lucilly w kontynuacji "Gladiatora". Tymczasem w ostatnich latach aktorka nie pojawiała się zbyt często. Wśród jej niedawnych występów jest powrót do uniwersum DC jako królowa Hippolita w "Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera", tytułowa rola w serialu "Marzycielka – Stając się Karen Blixen", a także romans "A Week in Paradise".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones