Marvel przygotowuje spin-off "Agentów T.A.R.C.Z.Y."?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+przygotowuje+spin-off+%22Agent%C3%B3w+T.A.R.C.Z.Y.%22-136956
Zdarzało się już, że o nadchodzących projektach Marvela dowiadywaliśmy się za pośrednictwem odkrytych przez fanów facebookowych stron. Tak było m.in. w przypadku "Czarnej Wdowy" czy "Eternals", których profile pojawiły się jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem tytułów na Comic-Conie w San Diego. Czy właśnie odkryto w ten sposób kolejny projekt?


Fani wyszperali bowiem w sieci facebookowy profil marvelowego projektu "Quake". Wygląda więc na to, że w planach studia jest spin-off serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", którego bohaterką miałaby być ukrywająca się pod pseudonimem Quake Daisy Johnson (Chloe Bennet). Nie jest jasne, czy chodzi o kolejny serial dla platformy Disney+ czy może pełnometrażowy film.

Oczywiście, samo odkrycie nie znaczy wiele. Możliwe, że strona powstała na wszelki wypadek, by zarezerwować znak towarowy, możliwe też, że nie jest to oficjalny profil. A nawet jeśli "Quake" faktycznie jest w planach Marvela, musi ustawić się do długiej kolejki zapowiedzianych przez studio projektów. W związku z koronawirusem czas oczekiwania zresztą zapewne się wydłuży - zdjęcia do kolejnych filmów i seriali są bowiem chwilowo wstrzymywane.

Pytanie, czy chcielibyście zobaczyć serial (bądź film) marvela z Chloe Bennet w roli głównej?