Wiemy, kto zagra "Atomówki" w aktorskiej wersji

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wiemy%2C+kto+zagra+%22Atom%C3%B3wki%22+w+aktorskiej+wersji-141619
Wiemy, kto zagra "Atomówki" w aktorskiej wersji
źródło: Materiały prasowe
Stacja The CW znalazła swoje Atomówki. W pilocie serialu "The Powerpuff Girls", który będzie aktorską wersją popularnej animacji z Cartoon Network, zagrają Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault.

"The Powerpuff Girls" opowie o Bójce, Bajce i Brawurce, które były małymi bohaterkami Ameryki. Teraz są pozbawionymi złudzeń dwudziestokilkulatkami żałującymi, że straciły dzieciństwo na walkę ze zbrodnią. Czy połączą ponownie siły, kiedy świat będzie ich potrzebował bardziej niż kiedykolwiek?

GettyImages-1187740467.jpg Getty Images © Presley Ann


Chloe Bennet ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.") zagra Bójkę (Blossom). Chociaż była dzielną, sumienną Panną Idealną, wyparta superbohaterska trauma zrobiła z niej sfrustrowaną, zlęknioną samotniczkę. Tym razem postanowi zostać liderką na własnych zasadach.

GettyImages-1200946372.jpg Getty Images © Samir Hussein


Dove Cameron ("Następcy") wcieli się w Bajkę (Bubbles). Jej słodka aparycja podbiła swego czasu serce Ameryki. Jako dorosła kobieta wciąż błyszczy, ale w głębi duszy jest twarda i inteligentna. Bardziej niż ratowanie świata interesuje ją pogoń za sławą. Może jednak jeszcze zaskoczy wszystkich - i siebie samą.

GettyImages-1192236116.jpg Getty Images © Daniel Zuchnik


Yana Perrault dostała z kolei rolę Brawurki (Buttercup). W swoim czasie była zbuntowaną twardzielką. Jest jednak dużo bardziej wrażliwa niż sugeruje jej zadziorny styl. Dorosłość spędziła próbując porzucić tożsamość Atomówki i prowadzić anonimowe życie.

Scenariusz napisały Diablo Cody i Heather Regnier. Za kamerą stanie Maggie Kiley. Wśród producentów jest m.in. Greg Berlanti.