"Loki" i "Echo" - znamy daty premier. Marvel zmienia strategię

Deadline, Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+ujawnia+daty+premier+seriali+%22Loki%22+i+%22Echo%22.+Drugi+z+nich+zadebiutuje+od+razu+w+ca%C5%82o%C5%9Bci-150782
"Loki" i "Echo" - znamy daty premier. Marvel zmienia strategię
źródło: Materiały prasowe
Marvel zmienia strategię emisji na platformie Disney+ - przynajmniej częściowo. Właśnie poznaliśmy daty premier drugiego sezonu serialu "Loki" oraz spin-offu "Hawkeye'a", "Echo". Druga z tych produkcji zainauguruje nowy model dystrybucyjny.

Wiemy, kiedy wraca "Loki"


  
Drugi sezon serialu "Loki" ma zadebiutować 6 października. Gwiazdami produkcji są oczywiście Tom Hiddleston i Owen Wilson oraz Sophia Di Martino. Tym razem dołączą do nich m.in. Ke Huy Quan i Kate Dickie.Tak jak dotychczas, kolejne odcinki będą emitowane z tygodnia na tydzień.

Posłuchajcie podcastu "Mam parę uwag" poświęconego serialom "WandaVision" i "Loki":"Echo" - Marvel stawia na bindżowanie?
Inaczej ma się sytuacja z serialem "Echo", który będzie dostępny od razu w całości.

W "Hawkeye'u" przedstawiliśmy widzom Mayę Lopez, w którą wcieliła się Alaqua Cox. Bohaterka wróci, żeby się zemścić w "Echo", limitowanym serialu od grupy rdzennych scenarzystów, reżyserów i aktorów. To pierwszy raz, gdy nasz serial zadebiutuje w całości - nastąpi to 29 listopada, ogłosił Kevin Feige, szef Marvel Studios.

W obsadzie "Echo" znaleźli się również Zahn McClarnon, Vincent D’Onofrio, Charlie Cox, Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Cody Lightning i Graham Greene.

Marvel zwalnia tempo?
Nowe ogłoszenie potwierdza, że zgodnie z przewidywaniami Marvel zwalnia tempo emisji. Oryginalnie w tym roku na platformie Disney+ miały zadebiutować jeszcze seriale "Tajna inwazja", "Agatha: Coven of Chaos" i "Ironheart". Dwa ostatnie zostały jednak przesunięte na przyszły rok. "Tajna inwazja" będzie miała premierę 21 czerwca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones