Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Mel+Gibson+zn%C3%B3w+spotka+Maczet%C4%99-126408

Mel Gibson znów spotka Maczetę?

  • Facebook
  • autor: mp
  • Filmy
Ciekawą informacją podzielił się ostatnio na Facebooku Danny Trejo. Otóż zapowiedział, że jest spora szansa na realizację "Machete Kills Again... in Space". Co więcej, w filmie mógłby wystąpić Mel Gibson.

07-1.jpg


Trejo twierdzi, że rozmawiał z Robertem Rodriguezem, który miał mu powiedzieć, że szykuje fabułę nowych przygód Maczety. Na wieść o tym, aktor miał się skontaktować z Gibsonem i zaproponować mu ponowną współpracę. Ten miał się odnieść do propozycji entuzjastycznie.

Przypomnijmy, że Mel Gibson wcielił się w postać producenta broni Luthera Voza w filmie "Maczeta zabija". Nie jest jednak jasne, czy w ewentualnej kontynuacji powróciłby do tej roli, czy może zagrał kogoś innego.

Gibson zagrał u boku Trejo w czasie, kiedy w Hollywood wciąż był na cenzurowanym. Od tamtej pory jednak sporo się zmieniło. "Przełęcz ocalonych" otworzyła mu ponownie drzwi na salony Fabryki Snów, a "Co wiecie o swoich dziadkach" jest pierwszym filmem z jego udziałem od czasu "Znaków" w 2002 roku, który w Stanach zarobił co najmniej 100 milionów dolarów.

3 21

zobacz też: