Michael Fassbender, Domhnall Gleeson i Ruth Negga czekają na "Nocny prom do Tangeru"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Fassbender%2C+Domhnall+Gleeson+i+Ruth+Negga+czekaj%C4%85+na+%22Nocny+prom+do+Tangeru%22.+Za+kamer%C4%85+re%C5%BCyser+%22Teorii+wszystkiego%22-150729
Michael Fassbender, Domhnall Gleeson i Ruth Negga czekają na "Nocny prom do Tangeru"
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Michael Fassbender ("Wstyd"), Domhnall Gleeson ("Czas na miłość") i Ruth Negga ("Loving") zagrają główne role w dramacie sensacyjnym "Night Boat to Tangier". To ekranizacja wydanej w 2019 roku powieści "Nocny prom do Tangeru" pióra Kevina Barry'ego.

"Night Boat to Tangier": co wiemy o filmie?Bohaterami filmu są Maurice (Fassbender) i Charlie (Gleeson) - współpracujący od lat irlandzcy gangsterzy oraz przemytnicy narkotyków. Mężczyźni wracają po latach do Hiszpanii, gdzie odwiedzają stare miejsca, a także spotykają dawne miłości i niebezpiecznych lokalnych kryminalistów. Jednocześnie starają się odnaleźć córkę Maurice'a. Projekt zapowiadany jest jako napędzana przez silne kobiece postaci opowieść o współczesnej męskości.

Za kamerą stanie laureat Oscara James Marsh ("Człowiek na linie", "Teoria wszystkiego"). Scenariusz na podstawie własnej książki napisze Barry. Budżet filmu wyniesie 18 milionów dolarów.


GettyImages-1402544777.jpg Getty Images © Dia Dipasupil


Fassbender, Gleeson i Negga: najnowsze roleFassbendera zobaczymy w tym roku w dwóch filmach: komedii piłkarskiej "Pierwszy gol" Taiki Waititiego oraz dreszczowcu "The Killer" Davida Finchera. Gleesona możemy aktualnie podziwiać w serialu HBO "Hydraulicy z Białego Domu". Z kolei filmografię Negga zamyka film "Pomiędzy" z 2021 roku.   


Przypomnijmy, że Fassbender i Gleeson mieli już okazje współpracować ze sobą przy komediodramacie "Frank". To historia młodego, ambitnego muzyka, który dołącza do ekscentrycznej grupy popowej. Jej liderem jest charyzmatyczny Frank skrywające oblicze pod maską z papier mache. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu. 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones