Michael Fassbender w pierwszym serialu od 16 lat. To remake francuskiego hitu

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Fassbender+gwiazd%C4%85+serialu%2C+kt%C3%B3ry+szykuje+George+Clooney-154336
Michael Fassbender w pierwszym serialu od 16 lat. To remake francuskiego hitu
źródło: Getty Images
autor: Edward Berthelot
Ta wiadomość wielu (pozytywnie?) zaskoczy. Michael Fassbender zagra główną rolę w serialu telewizyjnym! Będzie to jego pierwsza rola serialowa od czasu "Nałożnicy diabła" z 2008 roku.

Nadchodzi remake francuskiego "Biura szpiegów"Michael Fassbender prowadzi właśnie rozmowy w sprawie udziału w serialu "The Department". Jest to ogłoszony przed rokiem przez stację Showtime projekt, który wyreżyseruje George Clooney.


Projekt ma przywodzić na myśl wielki hit stacji Showtime "Homeland". W rzeczywistości jest to jednak remake francuskiego przeboju "Biuro szpiegów".

Bohaterem oryginału był oficer francuskiego wywiadu (Mathieu Kassovitz), który wraca do domu po sześciu latach spędzonych na misji w Syrii. Jako uczestnik tajnej misji pracował nie tylko pod fałszywym nazwiskiem, ale przyjął całkowicie inną tożsamość i udawał kogoś, kim nie jest. Powrót do Francji przyniesie kolejne wyzwania. Niełatwo będzie odpowiedzieć na pytanie, kim się jest naprawdę. Niełatwo zrezygnować z pracy w wywiadzie i zostawić bez pomocy przyjaciela, który zaginął w Algierii. Niełatwo przestawić się wyłącznie na szkolenie młodej, pięknej dziewczyny.

Michael Fassbender po przerwie powrócił do aktorstwa i jedną z pierwszych jego ról, był tytułowy "Zabójca" z filmu platformy Netflix.

Zwiastun filmu "Zabójca"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones