Hot Alert! Fassbender, Vikander w nowym filmie twórcy "Lamentu"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Fassbender+i+Alicia+Vikander+gwiazdami+%22Hope%22.+Za+kamer%C4%85+re%C5%BCyser+korea%C5%84skiego+%22Lamentu%22-150122
Hot Alert! Fassbender, Vikander w nowym filmie twórcy "Lamentu"
źródło: Getty Images
autor: Anthony Harvey
Alicia Vikander i Michael Fassbender pojawią się wspólnie na planie koreańskiego filmu "Hope". Za kamerą stanie Na Hong-Jin, reżyser świetnie przyjętego na świecie filmu "Lament" i pomysłodawca tajskiego "Medium".

"Hope" - co wiemy o filmie?Szczegóły projektu nie są na razie znane. Enigmatyczny opis wskazuje, że akcja "Hope" rozgrywać się będzie w Hopo Port. Tamtejsi mieszkańcy dokonują tajemniczego odkrycia i wkrótce będą musieli walczyć o życie z czymś, czego nigdy wcześniej nie spotkali.

Większość obsady "Hope" stanowić będą Koreańczycy i to w języku koreańskim całość ma być zrealizowana. Fassbender i Vikander będą jednak mówić po angielsku.


Vikander i Fassbender znów razem na ekranieAlicia Vikander i Michael Fassbender, którzy prywatnie są małżeństwem, już mieli okazję pracować ze sobą na planie filmowym. Było to przy okazji dramatu "Światło między oceanami".

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Zwiastun filmu "Światło między oceanami"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones