Nowe "Biuro" ma już pierwszych pracowników! Sabrina Impacciatore i Domhnall Gleeson zagrają w kontynuacji "The Office"

The Hollywood Reporter, Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sabrina+Impacciatore+i+Domhnall+Gleeson+w+nowym+%22The+Office%22-155149
Nowe "Biuro" ma już pierwszych pracowników! Sabrina Impacciatore i Domhnall Gleeson zagrają w kontynuacji "The Office"
źródło: Getty Images
autor: Shawn Goldberg
Nowe "Biuro" powoli zapełnia się pracownikami. Jak donoszą amerykańskie media branżowe, Sabrina Impacciatore i Domhnall Gleeson zagrają w kolejnej odsłonie serialu "The Office". 

O czym opowie nowe "Biuro"?GettyImages-1699320517.jpg Getty Images © Stefania D'Alessandro


Poznaliśmy nazwiska pierwszych członków obsady nowej wersji serialu "Biuro". To Sabrina Impacciatore ("Biały Lotos", "7 kobiet i tajemnica") i Domhnall Gleeson ("Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Ex Machina"). Jak w poprzednich wersjach, zagrają oni pracowników tytułowej placówki. Nie wiemy jednak nic więcej o ich bohaterach.

Szczegóły projektu pozostają tajemnicą. Wiemy jedynie, że nowy "The Office" nie będzie ani rebootem ani sequelem. Zamiast tego opowie historię pracowników innego biura, które jednak znajduje się w tym samym serialowym świecie co oryginalne amerykańskie biuro.
    
Projekt przygotowuje studio Universal Television. Jego twórcami są Greg Daniels i Michael Koman. Na razie nie wiadomo, na jakiej platformie zadebiutuje serial.

"Biuro" to jedna z popularniejszych telewizyjnych franczyz. Doczekała się kilkunastu wersji lokalnych, w tym również polskiej pod tytułem "The Office PL". Amerykańskie "Biuro" było remakiem brytyjskiego serialu pod tym samym tytułem, którego pomysłodawcą i gwiazdą był Ricky Gervais. Wersja amerykańska debiutowała w 2005 roku i emitowana była do 2013 na antenie stacji NBC.

SERIAL KILLERS: Oceniamy trzeci sezon "The Office PL"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones