Mistrzowie Kina Mastercard: "Nie ma nas w domu" Kena Loacha

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+%22Nie+ma+nas+w+domu%22+Kena+Loacha-135560
Mistrz kina społecznego Ken Loach powraca z nowym filmem, "Nie ma nas w domu", po raz kolejny pochylając się nad niedolą klasy pracującej. Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz powracają tymczasem z kolejnym odcinkiem cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard", w którym rozmawiają o filmie Loacha.  


Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście). 

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie.Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl.   

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard