Natalie Portman ostrą "Śnieżką" Bretta Ratnera i twórcy "Amelii?

Pajiba / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Natalie+Portman+ostr%C4%85+%22%C5%9Anie%C5%BCk%C4%85%22+Bretta+Ratnera+i+tw%C3%B3rcy+%22Amelii-65261
Natalie Portman ("Czarny łabędź") wyraziła zainteresowanie zagrania głównej roli w filmie "The Brothers Grimm: Snow White", który wyprodukuje Brett Ratner. Z kolei reżyserię rozważa Jean-Pierre Jeunet ("Amelia").W kwietniu Ratner zapowiadał, że film porzuci ułagodzoną wersję spopularyzowaną przez studio Walta Disneya i wróci do korzeni. Krasnoludki zostaną tu rabusiami, pojawi się smok, który istniał w podaniach poprzedzających wersję braci Grimm.

Tytułowa Królewna Śnieżka budzi straszliwą zazdrość u swojej macochy (w oryginale: matki), która planuje jej morderstwo. Uratowana przez leśnika, zamieszkała wśród krasnoludków. Macocha dowiaduje się, że Śnieżka żyje i ponownie próbuje ją zabić. Dwie pierwsze próby kończą się fiaskiem, lecz za trzecim razem Śnieżka zdążyła ugryźć zatrute jabłko i pada jak nieżywa. Krasnoludki myśląc, że Królewna nie żyje, zamykają ją w szklanej trumnie. Jej piękne zwłoki zwabiają przejeżdżającego obok księcia. Za jego sprawą Śnieżka ożyje.

Ratner zapowiadał, że chciałby, aby całość powstała w 3D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones