Guy Ritchie, Natalie Portman i John Krasinski kręcą film w stylu "Uncharted"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Guy+Ritchie%2C+Natalie+Portman+i+John+Krasinski+kr%C4%99c%C4%85+film+w+stylu+%22Uncharted%22-153608
Guy Ritchie, Natalie Portman i John Krasinski kręcą film w stylu "Uncharted"
źródło: Getty Images
autor: Getty Images
John Krasinski ("Ciche miejsce") i Natalie Portman ("Thor: Miłość i grom") zagrają główne role w filmie przygodowym w reżyserii Guya Ritchiego - "Fountain of the Youth". 

Ritchie, Portman, Krasinski - będzie hit?Będzie to opowieść o żyjącym z dala od siebie rodzeństwie, które spotyka się po latach w celu dokonania skoku stulecia. Ich długofalowym planem jest odkrycie drogi do mitologicznego źródła młodości. By zawalczyć o dosłowną nieśmiertelność, będą musieli nie tylko przechytrzyć rywali i użyć całej swojej historycznej wiedzy, ale też naprawić zepsute rodzinne relacje. 

Scenariusz filmu napisał James Vanderbilt ("Zodiak", a ostatnio "Krzyk VI"). 

Guy Ritchie: najbardziej znane filmyRitchie zdobył międzynarodowy rozgłos dzięki debiutanckim "Porachunkom" (1998) oraz "Przekrętowi" (2000) - gangsterskim komediom rozgrywającym się w półświatku Londynu. W 2009 roku reżyser nakręcił dla studia Warner Bros. "Sherlocka Holmesa" z Robertem Downeyem Jr. w tytułowej roli. Film o legendarnym detektywie zarobił na całym świecie ponad pół miliarda dolarów i dwa lata później doczekał się równie kasowej kontynuacji. W 2019 roku do kin trafił zrealizowany przez Ritchie'ego "Aladyn" - aktorska wersja klasycznej disneyowskiej animacji. Musical przyniósł producentom ponad miliard dolarów przychodu. 


Filmografię reżysera zamyka wojenne "Przymierze". Zwiastun filmu znajdziecie poniżej:Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones