Netflix szykuje sequel "Będziemy bohaterami"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+szykuje+sequel+%22B%C4%99dziemy+bohaterami%22-140786
Netflix szykuje sequel "Będziemy bohaterami"
Netflix chwali się, że miniony okres bożonarodzeniowo-noworoczny był rekordowy w historii platformy. Jednym z największych hitów okazał się w tym czasie familijny film przygodowy Roberta Rodrigueza "Będziemy bohaterami". Netflix kuje więc żelazo, póki gorące, i właśnie ogłosił, że powstanie sequel.

Szczegóły "We Can Be Heroes 2" nie są na razie znane. Wiadomo jednak, że za scenariusz i reżyserię ponownie odpowiadać będzie Robert Rodriguez.

"Będziemy bohaterami" zaczyna się od porwania ziemskich superbohaterów przez najeźdźców z kosmosu. Ich dzieci zostają zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Jednak błyskotliwa młoda nastolatka Missy Moreno (Yaya Gosselin) nie poprzestanie na niczym, by uratować swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno (Pedro Pascal). Missy przekonuje pozostałe superdzieciaki do wymknięcia się spod opieki tajemniczej rządowej opiekunki, panny Granady (Priyanka Chopra), i ratowania swoich rodziców na własną rękę. Robiąc użytek ze swoich indywidualnych mocy — między innymi elastyczności, kontrolowania czasu czy przewidywania przyszłości — dzieci tworzą własny zespół superbohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones