Robert Rodriguez zapowiada nowe "Od zmierzchu do świtu"

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Robert+Rodriguez+zapowiada+nowe+%22Od+zmierzchu+do+%C5%9Bwitu%22-140980
Robert Rodriguez zapowiada nowe "Od zmierzchu do świtu"
Robert Rodriguez najwyraźniej nie powiedział wszystkiego w kwestii rabusiów i wampirów. W jednym z ostatnich wywiadów ogłosił powrót do świata "Od zmierzchu do świtu". Tym razem w planach ma serial animowany.

Wiadomość podał w rozmowie z SFX Magazine, kiedy został zapytany o genezę serialu aktorskiego "Od zmierzchu do świtu": Miałem stację telewizyjną i potrzebowałem programów dla niej. A Quentin i ja wciąż kontrolujemy prawa do filmu. Pomyślałem więc, że chciałbym rozwinąć historię Santánico Pandemonium i mitologię związaną z azteckimi wampirami. To był oryginalny serial dla mojej stacji El Rey, co - jak wiesz - jest nazwą miejsca, do którego bohaterowie chcieli się dostać w filmie "Od zmierzchu do świtu". Pasowało więc idealnie. Taka była geneza serialu, który ostatecznie doczekał się trzech sezonów. A teraz pracujemy nad animowanym "Dusk till Dawn". Jesteś pierwszą osobą, która o tym usłyszała.

Niestety Rodriguez nie rozwinął myśli, nie wiemy więc, o czym będzie opowiadać animowany serial. "Od zmierzchu do świtu" to film z 1996 roku wyreżyserowany przez Rodrigueza ze scenariuszem Quentina Tarantino. Była to historia braci Greco - pary morderców, którzy wzięli zakładników i uciekli do Meksyku. Tam zaszyli się w czynnym od zmierzchu do świtu klubie Titty Twister. Nie wiedzieli, że jest przybytek dla wampirów...