Nowa animacja Pixara "To nie wypanda" nie trafi do kin w USA. A co z Polską?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowa+animacja+Pixara+%22To+nie+wypanda%22+nie+trafi+do+kin+w+USA.+A+co+z+Polsk%C4%85-145076
Nowa animacja Pixara "To nie wypanda" nie trafi do kin w USA. A co z Polską?
Na trzy miesiące przed planowanym debiutem nowa animacja Pixara i Disneya "To nie wypanda" została usunięta z kalendarza premier kinowych. Szefostwo wytwórni postanowiło, że 11 marca film zadebiutuje od razu na małym ekranie, na platformie streamingowej Disney+.      
 

Czy "Nie wypanda?" trafi do kin w Polsce?W krajach, w których serwis nie jest na razie dostępny (czyli na przykład w Polsce), "To nie wypanda" będzie pokazywana na wielkich ekranach. Disney zdecydował się na podobny model dystrybucji przy okazji premier dwóch poprzednich produkcji Pixara - "Co w duszy gra" oraz "Luki".    

"To nie wypanda": opis fabuły, twórcy, obsada, zwiastun"To nie wypanda" to historia Mei Lee - pewnej siebie trzynastolatki, szkolnej kujonki oraz idealnej, niesprawiającej kłopotów córki. Czas dojrzewania zmienia jednak dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje (czyli praktycznie ZAWSZE), zmienia się w ogromną... pandę rudą!


Film jest pełnometrażowym debiutem Domee Shi, reżyserki nagrodzonej Oscarem animacji "Bao". Głównym bohaterom głosów użyczyli Rosalie Chiang, Sandra Oh, Ava Morse, Maitreyi Ramakrishnan, Hyein Park, Orion Lee oraz Wai Ching Ho. Za muzykę odpowiada Ludwig Göransson. Piosenki do filmu napisali Billie Eilish oraz Finneas O'Connell.Przypomnijmy, że w 2022 roku odbędzie się premiera jeszcze jednej animacji Pixara. Mowa o spin-offie kasowego cyklu "Toy Story", czyli "Buzzie Astralu". Na razie nie wiadomo, czy film podzieli los "To nie wypanda" i trafi od razu na Disney+.

Zwiastun filmu "Buzz Astral"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones