Matka jest tylko jedna? Top 5 filmowych rodzicielek

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Matka+jest+tylko+jedna+Top+5+filmowych+rodzicielek-155793
Matka jest tylko jedna? Top 5 filmowych rodzicielek
Z okazji ich święta wszystkim mamom składamy serdeczne życzenia! W najnowszym odcinku programu TOP wybieramy filmowe rodzicielki, które najbardziej zapadły nam w pamięć: wzruszyły, rozbawiły, przeraziły. Krótkie wideo znajdziecie poniżej: 

Matka jest tylko jedna? Top 5 filmowych rodzicielek


Mówi się, że matka jest tylko jedna. Ale w tym odcinku programu TOP wybieramy aż pięć filmowych rodzicielek. Bohaterki jakich filmów znalazły się na naszej liście? Sprawdźcie!O czym opowiada "Babadook"?


Matkę i jej sześcioletniego synka nawiedza nocami dziwaczny, tajemniczy stwór. Czy dziwne zjawisko jest realne, czy może jest wynikiem pogłębiającej się alienacji i psychozy bohaterów?

O czym opowiada "Dziedzictwo. Hereditary"?


Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

O czym opowiada "Tully"?


Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

O czym opowiada "Wszystko wszędzie naraz"?


Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

O czym opowiada "To nie wypanda"?


Mei Lee to pewna siebie trzynastolatka, szkolna kujonka i idealna, niesprawiającą kłopotów córka. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje (czyli praktycznie ZAWSZE), zmienia się w ogromną… pandkę rudą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones