ORŁY 2014: Dobiega końca głosowanie na Nagrodę Publiczności

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/OR%C5%81Y+2014%3A+Dobiega+ko%C5%84ca+g%C5%82osowanie+na+Nagrod%C4%99+Publiczno%C5%9Bci-103206
Dobiega końca głosowanie w plebiscycie Orły 2014. Nagroda Publiczności wyłaniana przez społeczność Filmwebu. Swoje głosy możecie oddawać do jutra, do końca dnia.


Polskie Nagrody Filmowe Orły, doroczne Nagrody Polskiej Akademii Filmowej, są organizowane przez Niezależną Fundację Filmową od 1999 r. Orły przyznawane są w 18 kategoriach, w tym również w kategorii "Nagroda Publiczności". Do Polskich Nagród Filmowych Orły kandyduje rokrocznie kilkadziesiąt polskich filmów (oraz ich twórcy), które w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia poprzedniego roku były wyświetlane przynajmniej przez tydzień na otwartych dla publiczności, płatnych pokazach.

Członkowie Polskiej Akademii Filmowej do Nagrody Publiczności nominowali trzy najlepsze ich zdaniem filmy minionego roku: "Chce się żyć", "Ida", "Imagine". To Wy zdecydujecie, który z filmów dostanie Nagrodę Publiczności. Głosowanie trwa do 7 marca włącznie.


Aby wziąć udział w plebiscycie, wejdźcie na stronę http://www.filmweb.pl/orlyplebiscyt
Wyniki poznamy podczas uroczystej gali 10 marca transmitowanej przez telewizję TVP2.