Oglądaj filmy na wielkim ekranie bez limitu. Wybierz UNLIMITED w opcji na 3 miesiące!

https://www.filmweb.pl/news/Ogl%C4%85daj+filmy+na+wielkim+ekranie+bez+limitu.+Wybierz+UNLIMITED+w+opcji+na+3+miesi%C4%85ce-147096
Oferta "Unlimited w opcji na 3 miesiące" skierowana jest do tych, którzy wahają się przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do programu ze względu na czas obowiązywania okresu początkowego. Unlimited daje prawdziwym fanom kina same korzyści – obecnie, podejmując krótsze zobowiązanie, będzie się można o tym przekonać osobiście. Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów w kinie bez limitów, mając do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Dołączyć do UNLIMITED w opcji na 3 miesiące można do 30 września 2022r., a miesięczny koszt abonamentu to 38 zł bez warszawskich kin lub 45 zł – wówczas oglądasz filmy UNLIMITED we wszystkich kinach Cinema City w całej Polsce.


Karta UNLIMITED pozwala na oglądanie filmów w kinowym fotelu bez limitu, a co najlepsze, jej posiadacze mają mnóstwo dodatkowych benefitów. Zastanawiasz się jakich? Sprawdź, dlaczego dołączenie do #TeamUnlimited nawet w opcji na 3 miesiące, uczyni Cię wyjątkowym.

NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PREMIEROWYCH FILMÓWNie ma co oglądać? Nic bardziej mylnego! Najbliższe 3 miesiące są wypchane po brzegi hollywoodzkimi filmami (i nie tylko), których nie można przegapić! Już teraz na ekranie oglądać można takie hity jak: "Minionki: wejście Gru" oraz "Thor: miłość i grom".  Oprócz tego w lipcu swoje premiery mają m.in.: "Powodzenia, Leo Grande", "Na chwilę, na zawsze", "Zbrodnie przyszłości", "A oni dalej grzeszą, dobry Boże!",  "Niewiniątka", "Pracownik miesiąca", czy animacje: "DC Liga Super-Pets" oraz "Niezgaszalni". W sierpniu w repertuarze znajdziemy m.in.: "Bullet Train", "Nie!", "After 4. Bez siebie nie przetrwamy", "Każdy wie lepiej", "Notre-Dame płonie", "Bestia", a także zabawne animacje:  "Jak zostałem samurajem" oraz "Kurozając i zagadka Chomika Ciemności". Wrzesień będzie polskim kinem pisanym, na ekranie zobaczymy takie produkcje jak: "Szczęścia chodzą parami",  "Kryptonim Polska", "Orlęta. Grodno '39", "Zołza", "Iluzja", "Johnny", "Io", "Niewidzialna wojna". Nie zabraknie jednak zagranicznych produkcji: "Trzy tysiące lat tęsknoty", "Nie martw się, kochanie", "Vortex", "Bilet do raju", "Uśmiechnij się", a także propozycji dla najmłodszych widzów: "King: Mój przyjaciel lew", czy "Uwolnić Poly".

ZNIŻKI NA BARZEZ Unlimited każdy użytkownik otrzymuje zniżki na barze, a czym byłby perfekcyjny seans bez pudełka popcornu czy nachosów w dłoni? Dla nowych członków rabat wynosi -10%, natomiast jeśli zdecydujesz się zostać w programie na dłużej, po roku zniżka wzrasta do -25%.


BRAK OPŁATY SERWISOWEJCinema City wychodzi naprzeciw wszystkim kinomanom, którzy nie lubią stać w kolejkach i chętnie kupują bilety online lub przez aplikację mobilną. Członkostwo w programie zwalnia z opłaty serwisowej, którą trzeba uiścić przy zakupie biletów przez Internet.


FILMY W FORMATACH ZA NIEWIELKĄ DOPŁATĄZnudziły Ci się filmy 2D i masz ochotę na coś nowego? Oglądanie filmów w formatach 4DX, IMAX i ScreenX oraz korzystanie ze strefy VIP dostępnej we Wrocławiu w Cinema City Wroclavia i w Krakowie w Cinema City Bonarka, możliwe jest dla członków Unlimited za niską opłatą dodatkową.


POKAZY PRZEDPREMIEROWECzęsto nie możesz doczekać się premiery jakiegoś filmu i chciałbyś obejrzeć go jak najszybciej? Wszyscy klubowicze mogą brać udział w cyklicznych pokazach przedpremierowych, dzięki czemu mają możliwość poczucia się wyjątkowo, oglądając wiele filmów przed innymi klientami Cinema City.

To jak? Dołącz do #TeamUnlimited i ciesz się seansami bez ograniczeń! Więcej informacji: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/unlimited
Informacja sponsorowana