Olivia Munn w nowym serialu twórcy "Banshee". Co wiemy o "Your Friends and Neighbors"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Olivia+Munn+w+nowym+serialu+tw%C3%B3rcy+%22Banshee%22.+Co+wiemy+o+%22Your+Friends+and+Neighbors%22-154281
Olivia Munn w nowym serialu twórcy "Banshee". Co wiemy o "Your Friends and Neighbors"?
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Olivia Munn zagra u boku Jona Hamma w serialu "Your Friends and Neighbors". Nie wiadomo, jaką postać zagra –  szczegóły te trzymane są w tajemnicy. Projekt, którego showrunnerem jest twórca "Banshee" i "Wojownika", powstaje dla Apple TV+.

O czym opowie serial "Your Friends and Neighbors"?


Bohaterem "Your Friends and Neighbors" jest Coop (w tej roli Jon Hamm), świeżo rozwiedziony menadżer funduszu hedgingowego, który straciwszy pracę, przerzuca się na okradanie bogatych mieszkańców swojej dzielnicy. Wszystko po to, żeby jego rodzina mogła wciąż żyć na wysokim poziomie. Przestępczy żywot mu służy – aż do chwili, gdy włamuje się do niewłaściwego domu w niewłaściwym momencie. 

Showrunnerem i twórcą serialu jest Jonathan Tropper. W jego filmografii są m.in. seriale "Banshee" i "Wojownik" oraz zrealizowany dla Apple'a "See" z Jasonem Momoą. Tropper napisał również scenariusze filmów "Powiedzmy sobie wszystko", "Kodachrome" i "Projekt Adam".

Skąd znamy Olivię Munn? Zobacz zwiastun filmu "Predator"


Olivia Munn najlepiej znana jest jako Psylocke, czyli Betsy Braddock, z widowiska "X-Men: Apokalipsa". W jej filmografii znajdziemy również takie tytuły jak "Magic Mike", "Bezwstydny Mortdecai", "Firmowa Gwiazdka" czy "Predator" (zwiastun poniżej). Mogliśmy zobaczyć ją też w serialach "Sparowani", "Newsroom", "Six", "The Rook", a ostatnio "Tales of the Walking Dead".
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones