PREMIERA: Oficjalny zwiastun do "Speed Racera"!

Yahoo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Oficjalny+zwiastun+do+%22Speed+Racera%22-41649
Klika dni temu pisaliśmy o dwóch międzynarodowych zapowiedziach do najnowszego filmu braci Wachowskich "Speed Racer", a dziś amerykanie oficjalnie zaprezentowali swój pełny zwiastun do tegoż obrazu, który pojawił się na stronach Yahoo!.

Film jest adaptacją japońskiego serialu anime z lat 60-tych. Opowiada o ambicjach młodego kierowcy rajdowego, który stara się osiągnąć sławę z pomocą swojej rodziny i pełnego gadżetów, zaawansowanego technologicznie samochodu 'Mach 5' zbudowanego przez jego ojca.Najnowszy zwiastun dostępny jest również w wersji QuickTime High Definition:"Speed Racer" stworzony został przez Tatsuo Yoshidę w latach 60-tych. Seria stała się klasykiem i była prezentowana również amerykańskim widzom. Jej bohaterem jest kierowca rajdowy Speed, który bierze udział w wyścigach w swoim pełnym gadżetów bolidzie o nazwie Mach 5.

Gwiazdą produkcji jest Emile Hirsch, któremu partnerują Susan Sarandon, Christina Ricci, John Goodman, Matthew Fox oraz Jung Ji-Hoon

Będzie to pierwszy film wyreżyserowany przez Wachowskich od czasu ukończenia trylogii "Matrix". Producent Joel Silver starał się rozpocząć realizację projektu już od początku lat 90-tych. Silver zapowiada, że w przeciwieństwie do dotychczasowych dokonań braci najnowszy film będzie nadawał się do oglądania dla całej rodziny.

"Speed Racer" trafi na ekrany kin w maju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones