PREMIERA: Przybylska, Żebrowski, Małaszyński na nowym plakacie "Sępa"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Przybylska%2C+%C5%BBebrowski%2C+Ma%C5%82aszy%C5%84ski+na+nowym+plakacie+%22S%C4%99pa%22-91365
Zapraszamy do obejrzenia nowego plakatu do polskiego thrillera "Sęp". Obraz wejdzie do kin 11 stycznia.


(kliknij, aby powiększyć)

"Sęp" to thriller, w którym poprzeczka podczas produkcji postawiona została bardzo wysoko. Producenci dołożyli wszelkich starań, żeby zaoferować widzom rozrywkę na światowym poziomie. W filmie zagrali znakomici aktorzy: Paweł Małaszyński, Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Mirosław Baka, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski, Anna Dereszowska czy Przemysław Sadowski. Kolejnym atutem filmu jest wyjątkowy soundtrack w wykonaniu znanego brytyjskiego zespołu Archive. To pierwszy przypadek w historii polskiego kina, kiedy zagraniczni muzycy zgodzili się "stworzyć" całą ścieżkę dźwiękową filmu.

Akcja "Sępa" zaczyna się kiedy, w centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie zamiast pomóc w wyjaśnieniu tajemniczych zaginięć, wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?
Udostępnij: