Tim Allen powróci jako Śnięty Mikołaj dla Disney+

https://www.filmweb.pl/news/Tim+Allen+powr%C3%B3ci+jako+%C5%9Ani%C4%99ty+Miko%C5%82aj+dla+Disney%2B-145158
Tim Allen powróci jako Śnięty Mikołaj dla Disney+
Tim Allen, gwiazda "Śniętego Mikołaja", łączy siły z wytwórnią Disney, by przygotować nową odsłonę "The Santa Clause". Projekt został zaplanowany jako serial dla platformy Disney+, a Allen nie tylko w nim zagra, ale będzie też sprawował nad nim pieczę jako showrunner oraz producent wykonawczy.

Co wiemy o serialu "The Santa Clause"?W głównej roli w "The Santa Clause" ponownie zobaczymy Tima Allena jako Scotta Calvina. Wśród twórców serialu są także Jack Burditt oraz Kevin Hench, autorzy 9-sezonowego sitcomu "Ostatni prawdziwy mężczyzna", którego Allen był gwiazdą. 

Fabuła opowie o stojącym u progu swoich 65. urodzin bohaterze, który dochodzi do wniosku, że nie może być dłużej Świętym Mikołajem. I postanawia znaleźć swojego następcę. To zmusza go i jego całą rodzinę do wyruszenia na przygodę na południe od bieguna północnego. 

Produkcja serialu "The Santa Clause" ma się rozpocząć w marcu w Los Angeles.

O czym opowiadał "Śnięty Mikołaj"?Jako 30-kilkuletni rozwodnik Scott Calvin spędza Wigilię ze swoim synem Charliem, który właśnie dowiedział się, że Święty Mikołaj nie istnieje. Tymczasem w nocy ktoś spada z ich dachu. I tym kimś okazuje się sam najprawdziwszy Święty Mikołaj. A ponieważ Scott przyczynił się do jego wypadku, za namową syna postanawia przejąć obowiązki ulubieńca dzieciaków. Wkłada czerwony płaszcz, zaczyna gwałtownie tyć i rośnie mu długa, biała broda.

Do tej pory powstały łącznie 3 części – "Śnięty Mikołaj" w 1994, "Śnięty Mikołaj 2" w 2002 i "Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj" w 2006 roku. 

Poniżej przypominamy zwiastun 1. części. Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2022. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones