Pamela Anderson wraca na duży ekran. I kręci z Coppolą!

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pamela+Anderson+wraca+na+du%C5%BCy+ekran.+I+kr%C4%99ci+z+Coppol%C4%85+%E2%80%93+Filmweb-153922
Pamela Anderson wraca na duży ekran. I kręci z Coppolą!
Gia Coppola, wnuczka słynnego Francisa Forda Coppoli, kręci nowy film. Twórczyni "Palo Alto" tym razem opowie o tancerce, która będzie musiała poradzić sobie z faktem, że najlepsze lata kariery ma już za sobą. Projekt nosi tytuł "The Last Showgirl", a główną rolę zagra w nim Pamela Anderson. W obsadzie są też Dave Bautista i Jamie Lee Curtis.

Co wiemy o "The Last Showgirl" Coppoli?


Pamela Anderson zagra w "The Last Showgirl" tancerkę, która po trzydziestu latach nagle traci pracę. Bohaterka zacznie poszukiwać siebie na nowo i postara się naprawić relację z córką.

Zawsze chciałam nakręcić film w Vegas. Jestem bardzo dumna z naszej obsady i ekipy, zwłaszcza z Pameli. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się jej odważnym i szczerym występem! – powiedziała Gia Coppola.

Pamela Anderson legendą kina


Gwiazda "Żylety" została odkryta podczas meczu Canadian Football League w Vancouver. Sławę zyskała początkowo jako modelka Playboya, a następnie jako aktorka. Pierwszą dużą rolą Anderson była Casey w serialu "Słoneczny patrol". Grała również w takich produkcjach, "Żyleta", "Język smoka" czy serial "V.I.P.".

Pamela Anderson w "Słonecznym patrolu"
W 2022 roku zadebiutował serial "Pam i Tommy" opowiadający o historii Pameli i jej najbardziej kluczowym momencie w karierze i życiu osobistym, czyli małżeństwie z Tommym Lee (w tej roli Sebastian Stan) i wycieku do sieci taśmy wideo z intymnymi monetami z mężem. W główną rolę wcieliła się Lily James

W zeszłym roku ukazał się także dokument o Anderson pod znaczącym tytułem "Pamela: Historia miłosna". Gwiazda opowiada w nim o swoim życiu, związkach i odnosi się zarówno do serialu "Pan i Tommy", jak autentycznych przykrych doświadczeń. 

Zwiastun serialu "Pam i Tommy"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones