Pamela Anderson w reboocie "Nagiej broni". Kogo zagra?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pamela+Anderson+w+reboocie+%22Nagiej+broni%22.+Kogo+zagra-155090
Pamela Anderson w reboocie "Nagiej broni". Kogo zagra?
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Jak podaje The Hollywood Reporter, Pamela Anderson będzie partnerować Liamowi Neesoowi w reboocie "Nagiej broni". Jaka rola jej przypadła? 

Pamela Anderson w reboocie "Nagiej broni". Kogo zagra?


Za sterami nowej "Nagiej broni" stanie Akiva Schaffer. Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy, wiadomo jednak, że Liam Neeson wcieli się w syna gamoniowatego porucznika Franka Drebina. Pameli Anderson przypadła rola jego kochanki. Odpowiedniczką bohaterki z oryginału była grana przez Priscillę Presley Jane Spencer. Odpowiedzialny na produkcję Paramount zaplanował premierę na 18 lipca 2025 roku.

Priscilla Presley w filmie "Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego"


Skąd znamy Pamelę Anderson?


Pamela Anderson znana jest przede wszystkim jako ratowniczka C.J. Parker z popularnego serialu "Słoneczny patrol". Powróciła do tej roli w filmach "Baywatch: Forbidden Paradise", "Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach", a ostatnio "Baywatch. Słoneczny patrol", którego gwiazdą był Dwayne Johnson. W jej CV znajdziemy też występy w serialach "V.I.P." i "Oczytana" oraz takich filmach jak "Żyleta", "Straszny film 3", "Głupia i głupsza" czy "Eliksir miłości".W 2022 roku na Hulu trafił serial "Pam i Tommy", który przedstawiał kulisy i konsekwencje wycieku domowego sekswideo, które Anderson (grana przez Lily James) nagrała z ówczesnym mężem Tommym Lee (Sebastian Stan).

Zobacz zwiastun dokumentu "Pamela. Historia miłosna"


W styczniu 2023 roku na Netflix trafił dokument "Pamela. Historia miłosna". Zobaczcie jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones